Bizimle iletişime geçin

Haberler

SALCANO KAPADOKYA BİSİKLET FESTİVALİ

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’ndan sonra Türkiye’de gerçekleştirilen en büyük bisiklet organizasyonu olan Salcano Kapadokya Bisiklet Festivali, 9-13 Eylül 2015 tarihlerinde düzenlenecek. Festival boyunca 4 farklı kategoride organizasyonlar düzenlenecek. Cyclist Türkiye ekibi de orada olacak. Kurulan stantta Cyclist Türkiye dergisine abone olma ve kaçırdığınız sayıları indirimli olarak satın alma şansına sahip olacaksınız.

Bisiklet Köyü Buluşması
undefined

9-12 Eylül tarihleri arasında, 300 katılımcı limitiyle Bisiklet Köyü Buluşması düzenleniyor. “Güzel Atlar Ülkesi” Kapadokya’nın güzelliklerini göreceğiniz, toplamda 200km’lik rotaya sahip olan tur; Sarıhıdır, Özkonak, Uçhisar ve Yeşilöz köylerinden geçecek. Toplam irtifa kazanımı ise 3700 metrenin üstünde. 

1. Gün – Sarıhıdır, 47 km, 820 m+
2. Gün – Özkonak, 60 km, 1080 m+
3. Gün – Uçhisar, 38 km, 810 m+
4. Gün – Yeşilöz, 49 km, 1000 m+ 

Etkinliğe son kayıt tarihi ise 5 Eylül.

Kapadokya Dağ Bisikleti Etap Yarışları
undefined

11-13 Eylül 2015 tarihleri arasında yapılacak, 3 etaplı dağ bisikleti yarışına hem Türkiye hem de diğer ülkelerden pek çok sporcu katılacak. Bireysel Zamana Karşı (XCT), Noktadan Noktaya Yarış (XCP) ve Olimpik Dağ Bisikleti Yarışı (XCO) olarak üç farklı kategoride yapılacak yarışa sadece lisanslı sporcular katılabiliyor. Yarışa 9 Eylül 2015’e kadar kayıt yaptırabilirsiniz. 

Veloturk Gran Fondo
undefined

Yurtdışında çok yaygın olan Gran Fondo yarışı formatı Türkiye’ye geliyor. Ülkemizde ilk kez düzenlenecek bu yarış iki farklı parkurda yapılacak ve sporcular Kapadokya’nın muhteşem doğal güzellikleri arasında yarışma şansı bulacak. Giriş için alınan katılım bedelinin tamamı ise Veloturk 2000 Çocuğa 2000 Bisiklet projesine aktarılacak. 500 katılımcı limiti olan yarış için son katılım tarihi ise 10 Eylül 2015.

Uzun Parkur, 90 km, 2000 m+
Kısa Parkur, 47 km, 600 m+ 

Dağ Bisikleti Kros Eliminatör
undefined

Cross-Country Dağ Bisikleti disiplinlerinin en yenisi olan Eliminator yarışı, Salcano Kapadokya Bisiklet Festivali ile Türkiye’de ilk defa 10 Eylül 2015 tarihinde koşulacak. Ürgüp’ün en işlek noktasında kısa bir parkurda koşulacak yarışta aynı anda 4 sporcu start alacak. İlk iki sporcunun bir üst tura geçtiği yarışta diğer iki sporcu ise elenecek.

undefined

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Bir sonraki:

KONFOR BÖLGESİ

Kaçırmayın:

VİRAJLARDA USTALAŞMAK

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!