Bizimle iletişime geçin

Haberler

MOTOBİKE ISTANBUL 2017

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike Istanbul, dokuzuncu buluşmasında da büyük bir ilgiye sahne oldu. 100.000’in üzerinde katılımcının ziyaret ettiği fuar, yapıldığı üç salonda bisiklet ve motosiklet firmalarının kullanıcılarıyla buluşmasını sağladı. 

Motosiklet ve bisiklet tutkunlarını buluşturan fuarda sektördeki yenilikler, gelişmeler, görsel etkinliklerin yanı sıra, fuar süresince çeşitli seminer ve atölyeler yer aldı. Kişiye özel bisiklet üreten Brelis firmasının kurucusu Burçak Erbil, fuarı “İlgi çok güzel. İnsanlar kişiye özel bisikletleri merak ediyorlar” şeklinde yorumladı.

Kron Bisiklet Genel Koordinatörü Burak Merdivenli ise fuar hakkında “İlgi güzel. Motosiklet ağırlıklı bir katılım olsa da yine de bisiklet kullanıcıları da geliyor. Burayı prestij için kullanıyoruz ve tek bir bisiklet fuarı olmazsa, seneye de bu fuara katılacağız” dedi.

Fuara katılım gösteren bir diğer büyük firma ise Accell Bisiklet oldu. Firmanın pazarlama yönetmeni Samed Kunaç ise fuarı şu şekilde yorumladı:

“Sektörden diğer firmaların hiç katılmaması ya da stantlarını küçültmeleri dikkatimizi çekti. Motosiklet kullanıcısı ağırlıkta bir fuar ve fuarın hem kullanıcı hem de firmalar arasında popülaritesi düştü.. Sektörü bir arada toparlayan bir fuar bisiklet için daha faydalı olabilir.”

Shimano Türkiye’nin teknik pazarlama koordinatörü olan Mihraç Bayındır, bisiklet kullanıcısının sayı olarak yüksek olduğunu fakat daha çok bisiklete yeni başlayan, alt seviye kullanıcılardan oluştuğunu vurguladı. “Hazırladığımız sunum ve gösterilerin, fuara gelen bisiklet kullanıcısı için fazla teknik olduğunu gördük. Beklediğimiz bilgi seviyesinde bir katılım gerçekleşmedi” dedi.

Ümit Bisiklet Pazarlama Ve Ürün Müdürü Haki Gökçe ise fuar katılımından memnun olduğunu söyledi. “Motobike Istanbul fuarı perakendeye yönelik olsa da, katılım olarak Türkiye’nin en kalabalık fuarlarından biri. Böyle bir fuarda yer almak, marka bilinirliğimiz açısından önemli.”

Fuar, 2018 yılında 22-25 Şubat tarihleri arasında yapılacak.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!