Bizimle iletişime geçin

Haberler

SHIMANO TIAGRA HIDROLİK FREN

shimano-turkey.com

Profesyonelleri ikiye bölen disk fren sistemi, yağışlı havalarda çok daha kontrollü bir fren performansı verdiği için, pek çok amatör kullanıcı tarafından oldukça tercih ediliyor.

Shimano bu doğrultuda amatör kullanıcılara yönelik ürünlerini duyurmaya devam ediyor. 2015 yılında Ultegra ve 105 seviyesi hidrolik disk frenlerin duyurulmasının ardından şimdi de 10 vites Tiagra seviyesi hidrolik fren kolları ve kaliperleri gün yüzüne çıktı. Sistem BR-RS405 fren kaliperi, ST-RS405 vites koluna ek olarak Shimano’nun ICE teknolojisini kullanan rotorlarıyla geliyor. 140 ve 160mm seçenekleri olan rotorlar daha fazla fren gücü sağlarken ortaya çıkan ısının da daha etkili bir biçimde uzaklaştırılmasını sağlıyor. Buna ek olarak ICE teknolojisi yağışlı hava şartlarında  fren gücünün düşmesini de engelliyor.

Fren-vites kolları 10 vites ve hidrolik fren uyumuyla karşımıza çıkıyor. Kollarda kullanılan yumuşak plastik konforu arttırıyor. Sistem Shimano’nun üst seviye vites kollarından alıştığımız yumuşak çalışma sistemine sahip. Ek olarak küçük ellere sahip kullanıcılar için fren kolunun mesafesi 10mm kadar değiştirilebiliyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Team Polti Kometa, 2024 yılında Ivan Basso ve Alberto Contador bisiklet projesinin yeni adı olacak

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!