Bizimle iletişime geçin

Haberler

ULUSAL DAĞ BİSİKLET YARIŞLARI’NIN İLK AYAĞI BU HAFTA SONU BÜYÜKÇEKMECE’DE YAPILACAK

Ulusal Dağ Bisiklet Yarışları’nın ilk ayağı bu yıl ilk kez Büyükçekmece’de düzenlenecek. Bisiklet sporunda Türkiye’nin en iddialı ilçeleri arasında kendisine yer bulan Büyükçekmece’de, Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından geleneksel olarak düzenlenen Dağ Bisiklet Yarışları’nın ilk etabı Büyükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde ve katkılarıyla koşulacak. Büyük heyecan ve çekişmeye sahne olacak Gençler Dağ Bisikleti Yarışması, 1-2 Nisan tarihleri arasında Tepekent koruluğunda Gençlik ve Spor Bakanlığı, Büyükçekmece Belediyesi, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Büyükçekmece Bisiklet Kulübü işbirliğiyle gerçekleşecek.

Tepekent Koruluğundaki parkurda gerçekleşecek sezonun ilk yarışında bisikletçiler, Yıldız B, Yıldız A, Genç Erkek, Elite Erkek, Master 30+, Master 40+ Master 50+, Yıldız Bayan, Genç Bayan ve Elite Bayan olmak üzere 10 kategoride pedala basacak. Yaklaşık 4 kilometrelik parkurda mücadele edecek sporcular için uluslararası UCI Dağ Bisikleti Yarışı kuralları geçerli olacak.

Büyükçekmece Ulusal Dağ Bisikleti Yarışı için ön kayıt 31 Mart 2017 Cuma günü saat 17.00’de sona erecek. Kayıt için www.bbk.org.tr/onkayit adresinden başvuru yapılabilecek. Avantajlı coğrafi konumu sayesinde tam bir bisiklet şehri olan Büyükçekmece ’Yeni Parkur Yeni Heyecan’ sloganı ile bisiklet severlere farklı bir deneyim yaşatacak.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!