Bizimle iletişime geçin

Haberler

VANMARCKE DE PARİS-ROUBAİX’DE YOK

Ronde van Vlaanderen’de lastiği iki beton bloğun arasına girerek düşen Hollandalı bisikletçi Sep Vanmarcke ağrılarından dolayı Paris-Roubaix’de yer alamayacak.

Cannondale-Drapac’ın basın açıklamasında konuşan Belçikalı bisikletçi Vanmarcke, “En büyük problem ellerim, sağ elimdeki kırık parmak gidonu tutmamı imkansız hale getiriyor. Frenlerden tutabiliyor hatta iki parmakla frenaj yapabiliyorum ama her girdiğim çukurda dayanılmaz bir acı hissediyorum” dedi.

Esas problemin ise sol elinde olduğunu belirten 2013 Paris-Roubaix ikincisi sözlerini, “Sol elimdeki parmakların tamamının derisi soyuldu, dolayısıyla sol elimle frenleri kullanamıyorum. Ayrıca sağ bacağım da hala problemli. Bu haldeyken start almamın hiçbir anlamı yok” diyerek noktaladı.

Klasiklere Omloop Het Nieuwsblad’ta elde ettiği üçüncülükle başlayan Vanmarcke hayal kırıklığını dile getirirken savaşarak daha güçlü dönmek için elinden geleni yapacağını belirtti.

Takımdan yapılan açıklamada aynı yarışta düşen Amerikalı bisikletçi Taylor Phinney içinse kararın perşembe günkü antrenman sürüşünden sonra alınacağı ifade edildi.

 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

AÇ KARNINA BİSİKLET SÜRMEK YAĞ YAKIMINI HIZLANDIRIR MI?

Editoryal

ANTRENMAN ROTASI: ÇAVUŞBAŞI – ÇEKMEKÖY

Editoryal

İNTERVAL, İNTERVAL, İNTERVAL

Editoryal

GIRO D’ITALIA 2019: FERNANDO GAVIRIA YARIŞI BIRAKTI

Haberler

Reklam
Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!