Bizimle iletişime geçin

Haberler

SON ŞAMPİYON PARİS-ROUBAİX’E DÖNÜYOR

Son şampiyon olarak 1 sırt numarasıyla Paris-Roubaix’deki yerini alacak olan Hayman, Orica-Scott’ın basın açıklamasında, “Temmuzda eşimle, ikiz bebeklerimiz dünyaya geldi. Aile konusunda gündem yoğundu, normalin aksine Avustralya yarışlarına ve takım kampına katılamadım ama antrenörüm ve ben form durumum hakkında umutluyuz.” açıklamasında bulundu.

Geçen yılın üstünde herhangi bir baskı kurmadığını belirten 38 yaşındaki Matt Hayman, “Rakamlara bakarsak bahar klasiklerindeki sonuçlarım çok bir şey söylemiyor, ama biliyorum ki formum yerinde ve umarım pazar günü de bunu gösterebilirim.”

Takımın sportif direktörü Lorenzo Lapage da görüşlerini basınla paylaşırken, “Hayman’ın üzerinde herhangi bir baskı yok ve bu durum onun adına iyi bir şey. Roubaix’yi kazanmak Hayman için atılmış büyük bir adımdı ve artık daha farklı bir bisikletçiye dönüştü.” dedi.

Mathew Hayman’ın dışında Avustralya merkezli takımın Paris-Roubaix’de, bu yıl klasiklerde başarılı bir performans gösteren Luke Durbridge ve Flanders’ı hastalık nedeniyle kaçıran Belçikalı Jens Keukeleire gibi seçenekleri de olacak.

Orica-Scott Paris-Roubaix (9 Nisan) kadrosu:

Mathew Hayman – Avustralya (38)

Luke Durbridge – Avustralya (25)

Jens Keukeleire – Belçika (28)

Sam Bewley – Yeni Zelanda (29)

Magnus Cort – Danimarka (24)

Luka Mezgec – Slovenya (28)

Mitch Doker – Avustralya (30)

Alexander Edmondson – Avustralya (23)

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!