Bizimle iletişime geçin

Haberler

GUARDİNİ’NİN PARİS-ROUBAİX’Sİ KARAKOLDA BİTTİ

Pazar günü Paris-Roubaix boyunca kötü şans pek çok bisikletçinin peşindeydi, ancak içlerinden biri yarış bittikten sonra bile başını beladan kurtaramadı.

UAE Team Emirates takımının İtalyan bisikletçisi Andrea Guardini için yarışı ikinci beslenme noktasında sona erdi. Buraya kadar her şey normal gözüküyordu ancak gerçek Guardini’nin Facebook sayfasından “İkinci beslenme noktasında takım yarışa devam etmemenin daha iyi olacağını söyledi ve ben de eğer bisikletle otoyolu kullanırsam Roubaix’deki takım otobüsüne 40 dakika daha erken gideceğimin hesabını yaptım. Ancak yolda jandarmalar da bana katıldı ve hep birlikte karakola gittik” notunu yazmasıyla anlaşıldı.

Otoyoldaki motor yolunu kullandığı için jandarmalar tarafından alı konulan Guardini, takım yetkilileri tarafından karakoldan alınırken, Facebook notunu şu sözlerle bitirdi, “Karakoldaki tüm polislere teşekkür ederim, bana karşı gerçekten çok naziktiler, hatta yarışın sonunu izlememe bile yardımcı oldular. En önemlisi eşimi aramama izin verdiler, onun aracılığıyla da takımla iletişime geçip beni almalarını sağladım” dedi ve ekledi, “Kriminal geçmişim hala temiz, bolca güldük ve artık anlatacak orijinal bir hikayeye sahibim.”

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

AÇ KARNINA BİSİKLET SÜRMEK YAĞ YAKIMINI HIZLANDIRIR MI?

Editoryal

ANTRENMAN ROTASI: ÇAVUŞBAŞI – ÇEKMEKÖY

Editoryal

İNTERVAL, İNTERVAL, İNTERVAL

Editoryal

GIRO D’ITALIA 2019: FERNANDO GAVIRIA YARIŞI BIRAKTI

Haberler

Reklam
Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!