Bizimle iletişime geçin

Haberler

CUBE RACE HYBRID HV POMPA

€59≈230TL, yasminsports.com

Bisiklet üzerinde, özellikle de zorlu arazi şartlarında yapılan sürüşlerde lastik patlaması hepimizin yaşadığı kaçınılmaz bir deneyim. İç lastik değiştirmek her ne kadar uzun bir işlem olmasa da, yeni lastiği şişirmek, sürüşten yorgun düşmüş bisikletçi kolları için pek de kolay olmuyor.

CUBE Race Hybrid HV pompa, cebinizde taşıyabileceğiniz boyutlarına rağmen, bir yer pompası kadar güçlü. Geniş silindiri, esnek bir hortum ve hem Presta hem de Schrader valflerle uyumlu başlığı ile, lastiklerinizi 80psi’a kadar hızlı bir şekilde şişirebiliyor. Başlık, aynı zamanda pompadan sökülerek, CO2 kartuşu ile de kullanılabiliyor. Eğer her saniyenin çok önemli olduğu bir yarıştaysanız, pompa ile birlikte gelen CO2 kartuşunu kullandıktan sonra, pompayı ve CO2 kartuşunu suluk kafesinin altına konulan taşıyıcısına yerleştirip, hızlıca yolunuza devam edebilirsiniz.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Salko Bisiklet ve BİSED Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Akgül Avrupa Bisiklet Endüstrisi Konfederasyonu (CONEBI) Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Uncategorized

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!