Bizimle iletişime geçin

Haberler

BİSİKLET AYAKKABINIZI KİŞİSELLEŞTİREBİLİRSİNİZ

Bisiklet ayakkabınızı kişiselleştirebilirsiniz!

50’den fazla ülkede binlerce sporcunun tercihi FootBalance %100 kişiye özel ortopedik tabanlıkları, sadece 10 dakika içinde size bu imkanı sunuyor.

Kişiye özel olarak hazırlanmış ortopedik tabanlık kullanımı bisiklet ayakkabı seçiminizden çok daha önemlidir. Ayak anatomimiz, tabanlarımız, yürüyüşümüz, sıçrayışımız tamamen bize özeldir. Hatta her iki ayağımız dahi birbirinin eşi değildir. Ayakkabılarımız ise bu gerçeğin dışında tamamen standart ve birbirlerinin eşi üretilirler. Bisiklette güç ve kontrolünüzü, ayaklarınız ve pedallar arasındaki etkileşimin ne kadar iyi olduğu belirler.

Bisiklet sürerken, saatte 3.600 ile 5.400 kez pedal çevirirsiniz. Her pedal indirişinizde desteklenmeyen ayak kemeri çökerek güç transferi ve verimliliği düşürür. Kalça ve dizler içe doğru dönerek vücut formunun bozulmasına, sırt ağrısına ve daha fazla güç kaybına sebep olur. Ayak bileklerinde, dizlerde ve kalçada yinelenen stres, ağrıya ve eklemlerin erken aşınmasına neden olur.

 

Her ayakkabı %100 kişiye özel olarak hazırlanan ortopedik tabanlık ile beraber kullanıldığında kişiselleşecektir. Ayaklarınız düzgün desteklendiğinde vücut mekaniğiniz sağlıklı çalışır, kas zincir halkalarınız, vücut dizilimi ve formu daha verimli hale gelir. Ayak dengeniz iyileşir. Ayaklar üzerindeki gereksiz baskı azalır ve kan dolaşımı kolaylaşır. Daha iyi güç transferi ve verimlilik için ayaklarınızı düzgün biçimde destekler. Herhangi bir aktivite esnasında yorulma hissi azalır, performans artar.

FootBalance kişiye özel ayakkabı iç tabanlığı farkını bizzat test edin!

FootBalance ürün özellikleri

  • Bisiklet sporuna özel Performance serisi sadece 41 gr. ağırlığındadır. Her ayakkabı ile mükemmel uyum sağlar.
  • Tabanlıklar %100 kişiye özel ortopedik olarak uzman sağlık personelleri tarafından sadece 10 dakika içinde özel patentli ısı teknoloji ile şekillendirilirler.
  • Kullanım amacına uygun farklı tabanlık çeşitleri bulunmaktadır. Bunların ağırlıkları, destekleme seviyeleri, yastıklama, konfor ve sertlik dereceleri farklıdır.
  • Her bir tabanlık 6-9 derece arasında dinamik olarak esner ve tekrar eski formuna geri döner. Kullanıcının her zaman doğru ve doğal basmasına destek olur, onu düzeltir.
  • FootBalance ürünleri, tabanlarınızı bir çorap gibi sarar, maksimum performans ve konfor sunar. Daha rahat ve doğru vucüt ağırlığını zemine aktarmasına, daha uzun süreler antreman yapabilmesine ve genel konforuna katkıda bulunur.
  • Her türlü aktivitede sakatlık risklerini azaltır. FootBalance, sakatlıkları önlemede ve tedavisinde etkin rol oynar.

undefined

www.footbalance.com.tr

Sosyal medya : @FootBalanceTR

 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!