Bizimle iletişime geçin

Haberler

CUBE’UN YENİ TT MODELİ: AERIUM TT C:68

Cube, 2018’in en büyük yarışı Tour de France için bir kez daha wildcard alan Belçikalı Pro-Continental ekip Wanty-Groupe Gobert için yeni bir aero performans bisikleti yarattı.

Aeurium TT C:68 görünüm olarak Aerium C:68’e benzer ama UCI’nin zamana karşı bisikletlerini kapsayan kuralları doğrultusunda bisiklet yeniden tasarlandı. Kadro 3D görseller kullanılarak yeniden şekillendirildi, yeni Twin alın borusu ise yeni tasarımın başarısı için önemli bir kilit rol oynadı. Daha küçük yaw açıları, sürtünmeyi azaltan uzun aero profiller gibi işlev görüyor. Yaw açıları arttıkça, alın borusu üstündeki hava akışı rüzgara karşı duyarlılığı azaltmaya ve ‘yelken etkisi’ni önemli ölçüde optimize etmeye tarıyor.

undefined

Cube en yüksek fren gücünü ve minimum rüzgar direncini en hayati öncelik olarak alıyor. Ayrıca Cube, alın borusu ve maşa civarını yeniden tasarlayarak, bu alanları daha akıcı hal kazandırmış. Fren kaliperleri maşaya entegre edilirken, disk frenler yalnızca sürücüye aero pozisyonunu koruması anlamında yardımcı olmuyor, aynı zamanda her koşulda daha geç ve güvenli frenaj tanıyor.

Cube, TT Aerium’a maksimum sertlik sağlamak için kadroya yılların verdiği uzmanlığını ve en üst model C: 68 karbon elyafını uyguladı. Aerium C: 68’den alınan denenmiş ve test edilmiş konsept sayesinde yeni model, aynı zamanda tüm sürücülerle kusursuz uyumu bulabilmek için adapte edilebilir.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!