Bizimle iletişime geçin

Haberler

BAHRAIN-MERIDA’NIN TUR KADROSUNU YAKINDAN TANIYALIM

undefined

Grega Bole – Puncher

Slovenyalı bisikletçi Grega Bole ilk olarak 2008 yılında profesyonel oldu. Kariyerinin en büyük zaferleri 2011 GP Quest-France ve 2015 yılında Hırvatistan Turu’nda kazandığı etap galibiyeti bulunuyor. Sloven bisikletçi 2016 yılında Gran Premio dell Costa Etruschi’yi ve Kore Turu’nun genel klasmanın kazandı.

undefined 

Ivan Garcia Cortina – Klasikçi

22 yaşındaki İspanyol bisikletçi Bahrain-Merida’nın en genç sporcularından biri. Aynı zamanda Cortina İspanyol bisikletinin gelecek vadeden genç yeteneklerinden biri olarak görülüyor. 2017 Avrupa Şampiyonası’ndaki 7’ncilik ve U23 Dünya Şampiyonası’ndaki 7’ncilik, bunun ispatı.

undefined

Heinrich Haussler – Klasikçi

Avustralyalı bisikletçi kendia adına dramatik geçen 2017 sezonunu ardında bıraktı. Bu dönemde eski Milan-San Remo ikincisi yalnızca 12 yarış günü geçirdi. Sağlığına kavuşan Alman kökenli Avustralyalı bisikletçi hem etaplı yarışlarda hem de tek günlük klasiklerde etkili bir isim. 33 yaşındaki bisikletçi peloton içerisinde tecrübesiyle tanınıyor.

Profesyonel kariyerine 2005’te başlayan Heinrich Haussler’in Milan-San Remo ve Tour of Flanders’da 2’nciliği, Paris-Roubaix’de ise 7’nciliği bulunuyor. Haussler’in en büyük kariyer zaferi Vuelta’da kazandığı etap.  

 

undefined

Ramunas Navardauskas – All Rounder 

Litvanyalı bisikletçi kalp ritim bozukluğu nedeniyle geçirdiği kalp ameliyatından sonra bu sezon bisiklete geri döndü. Bahrain-Merida’ya göre takım 2017 sezonunda Litvanyalı bisikletçinin yokluğunu derinden hissetti. Ramunas takımı için kadronun en önemli isimlerinden biri. Navardauskas ayrıca bu sezon, Vuelta San Juan’da koşulan bireysel zamana karşı etabını kazanarak, takımın bu sezonki ilk galibiyetine de imza attı.

 

undefined

Mark Padun – Tırmanışçı

21 yaşındaki Ukraynalı neo-pro 2017 Ağustos ayından beri Bahrain-Merida’da stajyer olarak yer alıyor. Bahrain-Merida’nın gelişim takımı Team Colpack’tan yetişmiş en yetenekli isimlerden biri olarak gösterilen Padun, bu sene Alp Turu’nda bir de etap kazandı.

 

undefined

Domen Novak – Zamana karşıcı/All Rounder

 Genç Slovenyalı Novak, 2017 yılında Japonya Turu’nda beyaz mayoyu kazandı. Bu, Novak’ın kariyerindeki ilk beyaz mayo değildi. 23 yaşındaki bisikletçi 2016 yılında bu sefer Hırvatistan Turu’nda beyaz mayonun kazanmanın yanında, genel klasmanı da 6’ncı sırada tamamlamıştı. giymişti.

undefined

David Per – Klasikçi

Slovenyalı bisikletçi 2014’ten beri pro pelotonda yarışıyor. İki kez ulusal gençler ve iki kez de ulusal u23 zamana karşı şampiyonu oldu. 2016 sezonunda Ronde van Vlaanderen Beloften’i kazandı. Son derece pozitif bir isim olan Per, ilk sezonunda takıma çok çabuk adapte oldu.

 

 

 

 

 

 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!