Bizimle iletişime geçin

Haberler

CENNET ANTALYA’NIN YOLLARI, BİR KEZ DAHA DÜNYA BİSİKLETİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

24 Şubat’ta düzenlenecek olan AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum’da yüzlerce bisikletçi pedal çevirecek.

Geçtiğimiz yıl Antalya’da Argeus Travel & Events ve Yedi İletişim tarafından ilk kez düzenlenen Tour of Antalya’nın ikincisi, bir kez daha AKRA – Barut Hotels ana sponsorluğunda 21-24 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Uluslararası Bisiklet Birliği’nin (UCI) 2019 takviminde 2.2 kategorisinde 4 günlük etaplı yol yarışı olarak yer alan ve Antalya’nın ılıman iklimi, doğal güzellikleri, turizm alt yapısı ve organizasyon kalitesi sayesinde takımlardan büyük ilgi gören Tour of Antalya, bir kez daha ülkemizin tanıtımına büyük destek olacak.

Tour of Antalya powered by AKRA 2019’da parkurlar Antalya’nın antik şehirlerinden geçecek

undefined

Geçtiğimiz yılki organizasyon başarısının ardından yerli-yabancı pek çok takımın büyük ilgi gösterdiği Tour of Antalya powered by AKRA 2019’un teması ise “Antalya’nın tarihi değerleri” olacak.

Her gün bir etabın düzenleneceği ve bisikletçilerin Antalya’nın antik şehirlerinde pedal basacağı Tour of Antalya’nın etap sıralaması ise şu şekilde belirlendi:

  • 21 Şubat 2019: Köprülü Kanyon – Antalya, 141 kilometre.
  • 22 Şubat 2019: Antalya – Antalya (Kemer), 109.4 kilometre.
  • 23 Şubat 2019: Perge – Termessos, 91.8 kilometre
  • 24 Şubat 2019: Side – Antalya, 157 kilometre.

Organizasyonun kapanış gününde amatör bisikletçiler için AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum düzenlenecek

undefined

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Antalya Valiliği, Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Antalya Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşun destekleriyle, AKRA – Barut Hotels ana sponsorluğunda düzenlenecek olan yarışların son gününde yüzlerce amatör bisikletçinin katılacağı AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum da gerçekleştirilerek, Antalya’da “Bisiklet Festivali” coşkusu yaşanması sağlanacak.

Organizasyona kurumlardan ve sponsorlardan büyük destek

Uluslararası standartlardaki organizasyon yapısı ve parkur kalitesi ile geçtiğimiz yıl tüm katılımcılar ile takipçilerin beğenisini toplayan Tour of Antalya powered by AKRA, 2018’de olduğu gibi bu yıl da destekçi kurumlar ve sponsorlardan büyük destek alacak.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Antalya Valiliği, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Muratpaşa Belediyesi, Konyaaltı Belediyesi, Kepez Belediyesi, Manavgat Belediyesi, Kemer Belediyesi, Döşemealtı Belediyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Matso, AKTOB, Antalya Tanıtım Vakfı, Türkiye Spor Yazarları Derneği, Antalya Gazeteciler Cemiyeti, Spor Turizm Birliği, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği; Tour of Antalya’nın kurumsal destekçileri olacaklar.

undefined

Organizasyon ana sponsoru Akra – Barut Hotels’in yanı sıra co-sponsorlar Corendon, Diana Travel, Fraport TAV Antalya Havalimanı, AG TOHUM, Salcano; sağlık sponsoru Özel Yaşam Hastanesi; hizmet sponsorları Shimano, Sora ve TURSET Project Management; medya destekçileri Alem FM, Lig Radyo ve Tourism Today ile destekçiler TerraCity, Velotalya, Antalya Aquarium ve Sahil Antalya, Tour of Antalya’ya değerli katkılar verecekler.

Tour of Antalya powered by AKRA 2019 ve AKRA Gran Fondo Antalya powered by AG Tohum, Antalya ve çevre bölgelerde 4 gün boyunca bisiklet festivali heyecanının yaşanmasını sağlayacak.

 

 

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!