Bizimle iletişime geçin

Haberler

ROGER KLUGE 4. ETAP ÖNCESİ CYCLIST TÜRKİYE’YE KONUŞTU

Lotto-Soudal’ın Giro d’Italia’da etap galibiyeti de bulunan tecrübeli ismi Roger Kluge, TUR’un 4. etabı öncesinde Cyclist Türkiye’ye konuştu.

55. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu bugün, 194.3 kilometrelik Balıkesir-Bursa etabıyla devam ediyor. TUR’un en uzun etabı olan dördüncü etabın startından önce Cyclist Türkiye’ye konuşan Lotto-Soudal’ın tecrübeli isimlerinden Roger Kluge yarışa ve etaba dair görüşlerini paylaştı.

Daha önce 2013 yılında Türkiye Turu’nda yarışan 33 yaşındaki Alman sporcu, bu yıl TUR’da ikinci kez yarışıyor. Türk insanlarının çok sıcakkanlı olduğunu belirten Kluge yarışın genel durumu ile ilgili olarak “Şu ana kadar her şey harika gidiyor.” diyerek başarılı bir yarış geçirdiklerini vurguladı.

Bugünkü etapla ilgili olarak da konuşan Lotto-Soudal’lı sporcu, ekip olarak takımın favori ismi olan genç yıldız Caleb Ewan için çalışacaklarını belirterek, “Bugün Caleb için iyi bir sprint finiş hazırlığı yapacağız. Etap galibiyeti alabilmesi için onu iyi bir pozisyonda bırakmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

Giro d’Italia’da etap galibiyeti de bulunan pelotonun tecrübeli isimlerinden Kluge, 2013 yılındaki Türkiye Turu’nda, takımı Team NetApp-Endura ile yarıştığı Alanya-Alanya etabını dördüncülükle bitirmişti.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!