Bizimle iletişime geçin

Haberler

AMSTEL GOLD RACE 2019: START LİSTESİ

Geçtiğimiz hafta Philippe Gilbert’in zaferiyle son bulan Paris-Roubaix ile birlikte parke taşlı klasiklere veda ederken Amstel Gold Race ile Arden Klasikleri’ne merhaba deme zamanı.

21 Nisan 2019, Pazar – Limburg, Hollanda

Amstel Gold Race 2019 – Erkekler Yarışı

Team Dimension Data

1 VALGREN Michael
2 EISEL Bernhard
3 GASPAROTTO Enrico
4 KREUZIGER Roman
5 SLAGTER Tom-Jelte
6 BAK Lars Ytting
7 VERMOTE Julien

Mitchelton-Scott

11 TRENTIN Matteo
12 SMITH Dion
13 HEPBURN Michael
14 IMPEY Daryl
15 JUUL-JENSEN Christopher
16 SCHULTZ Nick
17 ALBASINI Michael

Bahrain Merida

21 TEUNS Dylan
22 COLBRELLI Sonny
23 GARCÍA CORTINA Iván
24 MOHORIČ Matej
25 CARUSO Damiano
26 BOLE Grega
27 TRATNIK Jan

AG2R La Mondiale

31 NAESEN Oliver
32 CHEREL Mickaël
33 CHEVRIER Clément
34 COSNEFROY Benoît
35 BARDET Romain
36 VENTURINI Clément
37 WARBASSE Larry

Astana Pro Team

41 LUTSENKO Alexey
42 FRAILE Omar
43 FUGLSANG Jakob
44 IZAGIRRE Gorka
45 IZAGIRRE Ion
46 DE VREESE Laurens
47 SÁNCHEZ Luis León

Bora-Hansgrohe

51 SAGAN Peter
52 BENEDETTI Cesare
53 BURGHARDT Marcus
54 KONRAD Patrick
55 MCCARTHY Jay
56 OSS Daniel
57 SCHACHMANN Maximilian

CCC Team

61 VAN AVERMAET Greg
62 BEVIN Patrick
63 DE MARCHI Alessandro
64 KOCH Jonas
65 PAUWELS Serge
66 WIŚNIOWSKI Łukasz
67 SCHÄR Michael

Deceuninck – Quick-Step

71 ALAPHILIPPE Julian
72 CAVAGNA Rémi
73 DEVENYNS Dries
74 GILBERT Philippe
75 HONORÉ Mikkel Frølich
76 SERRY Pieter
77 VAKOČ Petr

EF Education First

81 BENNETT Sean
82 BETTIOL Alberto
83 CLARKE Simon
84 CRADDOCK Lawson
85 HOWES Alex
86 OWEN Logan
87 WOODS Michael

Groupama – FDJ

91 MOLARD Rudy
92 MADOUAS Valentin

Lotto-Soudal

102 MAES Nikolas
103 MARCZYŃSKI Tomasz
104 MONFORT Maxime
105 VAN DER SANDE Tosh
106 VANENDERT Jelle
107 WELLENS Tim
108 LAMBRECHT Bjorg

Movistar Team

111 VALVERDE Alejandro
112 BARBERO Carlos
113 BETANCUR Carlos
114 CASTRILLO Jamie
115 ERVITI Imanol
116 AMADOR Andrey
117 VERONA Carlos

Team Jumbo-Visma

121 VAN AERT Wout
122 DE TIER Floris
123 GESINK Robert
124 LINDEMAN Bert-Jan
125 MARTENS Paul
126 BOUWMAN Koen
127 VAN EMDEN Jos

Team Katusha – Alpecin

131 BATTAGLIN Enrico
132 BIERMANS Jenthe
133 GUERREIRO Ruben
134 HAAS Nathan
135 KUZNETSOV Vyacheslav
136 SMIT Willie
137 STRAKHOV Dmitry

Team Sky

141 DOULL Owain
142 DUNBAR Eddie
143 GOŁAŚ Michał
144 KWIATKOWSKI Michał
145 POELS Wout
146 ROSA Diego
147 VAN BAARLE Dylan

Team Sunweb

151 MATTHEWS Michael
152 FRÖHLINGER Johannes
153 HIRSCHI Marc
154 KÄMNA Lennard
155 KRAGH ANDERSEN Søren
156 VERVAEKE Louis
157 ROCHE Nicolas

Trek – Segafredo

161 THEUNS Edward
162 DE KORT Koen
163 FELLINE Fabio
164 GOGL Michael
165 MOLLEMA Bauke
166 SKUJIŅŠ Toms
167 BERNARD Julien

UAE Team Emirates

171 COSTA Rui
172 HENAO Sergio
173 MORI Manuele
174 POGAČAR Tadej
177 ULISSI Diego
178 PETILLI Simone
179 RAVASI Edward

Corendon – Circus

181 VAN DER POEL Mathieu
182 DE BONDT Dries
183 DEVOLDER Stijn
184 JANS Roy
185 JANSSENS Jimmy
186 RICKAERT Jonas
187 STALLAERT Joeri

Roompot – Charles

191 BOOM Lars
193 DUIJN Huub
194 LAMMERTINK Maurits
195 RIESEBEEK Oscar
196 VAN DER LIJKE Nick
197 WEENING Pieter

Bardiani – CSF

201 ALBANESE Vincenzo
202 BARBIN Enrico
203 MAESTRI Mirco
204 PESSOT Alessandro
205 ROTA Lorenzo
206 SIMION Paolo
207 TONELLI Alessandro

Israel Cycling Academy

211 HERMANS Ben
212 BOIVIN Guillaume
215 GOLDSTEIN Roy
216 NEILANDS Krists
217 VAN WINDEN Dennis
218 JENSEN August

Sport Vlaanderen – Baloise

221 DECLERCQ Benjamin
222 DELTOMBE Kevin
223 PLANCKAERT Emiel
224 SPRENGERS Thomas
225 VAN GESTEL Dries
226 VAN HECKE Preben
227 VERWILST Aaron

Vital Concept – B&B Hotels

231 COQUARD Bryan
232 GAUTIER Cyril
233 MÜLLER Patrick
234 PACHER Quentin
235 REZA Kévin
236 TURGIS Jimmy
237 VICHOT Arthur

Wanty – Gobert Cycling Team

241 EIKING Odd Christian
242 MARTIN Guillaume
243 MEURISSE Xandro
244 PASQUALON Andrea
245 VAN MELSEN Kevin
246 VLIEGEN Loïc
247 BAUGNIES Jérôme

Amstel Gold Race 2019 – Kadınlar Yarışı

Boels-Dolmans Cycling Team

1 BLAAK Chantal
2 LANGVAD Annika
3 VAN DEN BOS Jip
4 HALL Katie
5 PIETERS Amy
6 VAN DER BREGGEN Anna

Alé Cipollini

11 SWINKELS Karlijn
12 PALADIN Soraya
13 PEÑUELA Diana
14 QUAGLIOTTO Nadia
15 HOSKING Chloe
16 YONAMINE Eri

Bigla Pro Cycling

21 BANKS Elizabeth
22 CHABBEY Elise
23 NOSKOVA Nikola
24 HARVEY Mikayla
25 WRIGHT Sophie
26 LUDWIG Cecilie Uttrup

Canyon-SRAM

31 NIEWIADOMA Katarzyna
32 CECCHINI Elena
33 KLEIN Lisa
34 AMIALIUSIK Alena
35 CROMWELL Tiffany
36 RYAN Alexis

CCC – Liv

41 VOS Marianne
42 MARKUS Riejanne
43 MOOLMAN Ashleigh
44 ROOIJAKKERS Pauliena
45 SKALNIAK Agnieszka
46 KOREVAAR Jeanne

Doltcini – Van Eyck Sport

51 RIABCHENKO Tetyana
52 ERAUD Séverine
53 VANDENBULCKE Jesse
54 SICOT Marion
55 DOCX Mieke
56 VEKEMANS Anisha

FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope

61 DUVAL Eugénie
62 FAHLIN Emilia
63 GILLOW Shara
64 GUILMAN Victorie
65 KITCHEN Lauren
66 BECKER Charlotte

Health Mate – Cyclelive Team

71 DEFOUR Lara
72 KORMOS Veronika Anna
73 MEISELS Esther
74 PERCHTOLD Christina
75 SZABO Zsofia
76 WATERREUS Kylie

Lotto-Soudal Ladies

81 CHRISTMAS Dani
82 DE JONG Demi
83 BRAAM Danique
84 MOONEN Puck
85 VAN DE VELDE Julie
86 VAN DEN STEEN Kelly

Mitchelton-Scott

91 VAN VLEUTEN Annemiek
92 KENNEDY Lucy
93 SPRATT Amanda
94 TENNIGLO Moniek
95 ELVIN Gracie
96 BROWN Grace

Movistar Team

101 BIANNIC Aude
102 GARCIA Mavi
103 GONZÁLEZ Alicia
104 GUTIÉRREZ Sheyla
105 JASINSKA Małgorzata
106 RODRIGUEZ Gloria

Parkhotel Valkenburg

111 WIEBES Lorena
112 DE GAST Belle
113 DE VUYST Sofie
114 VOLLERING Demi
115 KNETEMANN Roxane
116 BUYSMAN Nina

Team Sunweb

121 BRAND Lucinda
122 LABOUS Juliette
123 KIRCHMANN Leah
124 LIPPERT Liane
125 MACKAIJ Floortje
126 RIVERA Coryn

Team TIBCO – SVB

131 JACKSON Alison
132 CHAPMAN Brodie
133 KESSLER Nina
134 MALSEED Shannon
135 SLIK Rozanne
136 STEPHENS Lauren

Team Virtu Cycling

141 AALERUD Katrine
142 BERTIZZOLO Sofia
143 BASTANELLI Marta
144 NEYLAN Rachel
145 GUARISCHI Barbara
146 KOSTER Anouska

Trek-Segafredo Women

151 LONGO BORGHINI Elisa
152 DEIGNAN Elizabeth
153 CORDON-RAGOT Audrey
154 VAN DIJK Ellen
155 WILES Tayler
156 WINDER Ruth

Valcar Cylance Cycling

161 BALSAMO Elisa
162 CAVALLI Marta
163 MALCOTTI Barbara
164 GUAZZINI Vittoria
165 SANGUINETI Ilaria
166 MUCCIOLI Dalia

WNT-Rotor Pro Cycling

171 HAMMES Kathrin
172 BADEGRUBER Anna
173 SOET Aafke
174 ASENCIO Laura
175 RIJKES Sarah
176 TEUTENBERG Lea Lin

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

AÇ KARNINA BİSİKLET SÜRMEK YAĞ YAKIMINI HIZLANDIRIR MI?

Editoryal

ANTRENMAN ROTASI: ÇAVUŞBAŞI – ÇEKMEKÖY

Editoryal

İNTERVAL, İNTERVAL, İNTERVAL

Editoryal

GIRO D’ITALIA 2019: FERNANDO GAVIRIA YARIŞI BIRAKTI

Haberler

Reklam
Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!