Bizimle iletişime geçin

Haberler

LA FLÈCHE WALLONNE 2019

24 Nisan 2019, Belçika

21 Nisan’da Amstel Gold Race ile başlayan Arden Klasikleri, yarın start alacak La Fleche Wallonne ile devam ediyor.

Bu yıl 83. kez koşulacak olan La Flèche Wallonne’un kadın yarışı ise 22. kez start alacak.

Geçtiğimiz yılın şampiyonları Deceuninck-Quick Step takımından Julian Alaphilippe ve Boels Dolmans’ın güçlü ismi Anna van der Breggen de start alacak isimler arasında. 29 yaşındaki Hollandalı bisikletçi Van Der Breggen, Wallone Turu’nu üst üste dört kez kazanmış, Alaphilippe ise bu yıl tek günlük klasiklerden Milan-San Remo ile Strade Bianche’yi galibiyetle tamamlamıştı.

Bu yılki yarış, erkekler için Seraing’den başlayarak tamamen Belçika’nın Liege şehrinde geçecek ve toplamda 198.5 km olacak.

Kadın yarışı ise 118.5 km olacak ve yine Liege şehrinde geçecek.

La Fleche Wallonne 2019 Erkek Yarışı Start Listesi

1. Team Dimension Data

KREUZIGER Roman

VALGREN Michael

GASPAROTTO Enrico

 JANSE VAN RENSBURG Jacques

KING Ben

 SLAGTER Tom-Jelte

THOMSON Jay Robert

2. Movistar Team

VALVERDE Alejandro

ANACONA Winner

AMADOR Andrey

BETANCUR Carlos

CASTRILLO Jaime

ERVITI Imanol

VERONA Carlos

3. Team Sunweb

MATTHEWS Michael

VERVAEKE Louis

BAKELANTS Jan

FRÖHLINGER Johannes

KÄMNA Lennard

ROCHE Nicolas

STORK Florian

4. Lotto Soudal

WELLENS Tim

LAMBRECHT Bjorg

MARCZYŃSKI Tomasz

MONFORT Maxime

VANENDERT Jelle

ARMÉE Sander

VAN DER SANDE Tosh

5. Astana Pro Team

LUTSENKO Alexey

IZAGIRRE Gorka

FRAILE Omar

FUGLSANG Jakob

SÁNCHEZ Luis León

DE VREESE Laurens

VILLELLA Davide

6. AG2R La Mondiale

CHEREL Mickaël

COSNEFROY Benoît

BARDET Romain

CHEVRIER Clément

FRANK Mathias

PARET-PEINTRE Aurélien

WARBASSE Larry

7. Bahrain Merida

TEUNS Dylan

BOLE Grega

CARUSO Damiano

HAUSSLER Heinrich

MOHORIČ Matej

PIBERNIK Luka

POZZOVIVO Domenico

8. BORA – hansgrohe

FORMOLO Davide

MCCARTHY Jay

SAGAN Peter

BENEDETTI Cesare

KONRAD Patrick

MÜHLBERGER Gregor

SCHACHMANN Maximilian

9. CCC Team

PAUWELS Serge

KOCH Jonas

BARTA Will

ČERNÝ Josef

DE MARCHI Alessandro

OWSIAN Łukasz

ROSSKOPF Joey

10. Deceuninck – Quick Step

MAS Enric

ALAPHILIPPE Julian

CAVAGNA Rémi

DEVENYNS Dries

HONORÉ Mikkel Frølich

SERRY Pieter

VAKOČ Petr

11. Groupama – FDJ

VAUGRENARD Benoît

.MADOUAS Valentin

GAUDU David

LUDVIGSSON Tobias

MOLARD Rudy

ROUX Anthony

SEIGLE Romain

12. Mitchelton-Scott

YATES Adam

ALBASINI Michael

GRMAY Tsgabu

HOWSON Damien

IMPEY Daryl

SCHULTZ Nick

SMITH Dion

13. EF Education First

WOODS Michael

MARTÍNEZ Daniel Felipe

BENNETT Sean

BROWN Nathan

CLARKE Simon

CRADDOCK Lawson

HOWES Alex

14. Team Jumbo-Visma

BOUWMAN Koen

DE PLUS Laurens

GESINK Robert

HOFSTEDE Lennard

MARTENS Paul

LINDEMAN Bert-Jan

ROOSEN Timo

15. Cofidis, Solutions Crédits

HERRADA Jesús

HERRADA José

LE TURNIER Mathias

MATÉ Luis Ángel

PEREZ Anthony

PÉRICHON Pierre-Luc

SIMON Julien

16. Team Katusha – Alpecin

GONÇALVES José

CRAS Steff

STRAKHOV Dmitry

BATTAGLIN Enrico

GUERREIRO Ruben

HAAS Nathan

SMIT Willie

Geçtiğimiz yıl La Fleche Wallonne’da galibiyet, Julian Alaphilippe’nin olmuştu.

17. Team Sky

KWIATKOWSKI Michał

POELS Wout

DE LA CRUZ David

DUNBAR Eddie

GOŁAŚ Michał

ROSA Diego

VAN BAARLE Dylan

18. Trek – Segafredo

FELLINE Fabio

MOLLEMA Bauke

BERNARD Julien

CICCONE Giulio

CONCI Nicola

GOGL Michael

SKUJIŅŠ Toms

19. UAE-Team Emirates

COSTA Rui

HENAO Sergio

POGAČAR Tadej

MARTIN Dan

MORI Manuele

SUTHERLAND Rory

ULISSI Diego

20. Euskadi Basque Country – Murias

BARTHE Cyril

RODRÍGUEZ Óscar

BARRENETXEA Ander

RODRÍGUEZ Sergio

GONZÁLEZ Mario

 IRIZAR Julen

SÁEZ Héctor

21. Israel Cycling Academy

HERMANS Ben

GEBREMEDHIN Awet

ÁVILA Edwin

BADILATTI Matteo

GOLDSTEIN Omer

JENSEN August

TUREK Daniel

22. Rally UHC Cycling

CARPENTER Robin

DE VOS Adam

MCNULTY Brandon

ANDERSON Ryan

JOYCE Colin

MANNION Gavin

TUFT Svein

23. Sport Vlaanderen – Baloise

VAN GESTEL Dries

DELTOMBE Kevin

PLANCKAERT Emiel

SPRENGERS Thomas

VAN GOMPEL Mathias

VAN ROOY Kenneth

VERWILST Aaron

24. Wallonie-Bruxelles

PEYSKENS Dimitri

LIETAER Eliot

ISTA Kevyn

MOLLY Kenny

MORTIER Julien

PAASSCHENS Mathijs

WIRTGEN Tom

25. Wanty – Gobert Cycling Team

MARTIN Guillaume

BAUGNIES Jérôme

DE CLERCQ Bart

DEGAND Thomas

DOUBEY Fabien

EIKING Odd Christian

MINNAARD Marco

La Fleche Wallonne 2019 Kadın Yarışı Start Listesi

1. Movistar Team

GARCIA Mavi

BIANNIC Aude

JASINSKA Magorzata

MERINO Eider

LLAMAS Lorena

 RODRÍGUEZ Gloria

2. FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope

MUZIC Évita

GILLOW Shara

BRAVARD Charlotte

GUILMAN Victorie

LE NET Marie

WIEL Jade

3. Team Sunweb

LABOUS Juliette

BRAND Lucinda

ENSING Janneke

KIRCHMANN Leah

LIPPERT Liane

RIVERA Coryn

4. Bigla Pro Cycling

BANKS Elizabeth

CHABBEY Elise

HARVEY Mikayla

NOSKOVÁ Nikola

LUDWIG Cecilie Uttrup

WRIGHT Sophie

5. CCC – Liv

VOS Marianne

MOOLMAN Ashleigh

KOREVAAR Jeanne

ROOIJAKKERS Pauliena

SKALNIAK Agnieszka

MARKUS Riejanne

6. Mitchelton-Scott

SPRATT Amanda

VAN VLEUTEN Annemiek

ALLEN Jessica

BROWN Grace

KENNEDY Lucy

TENNIGLO Moniek

7. Team Virtu Cycling

KOSTER Anouska

AALERUD Katrine

BERTIZZOLO Sofia

NORMAN HANSEN Louise

NEYLAN Rachel

PENTON Sara

8. Doltcini – Van Eyck Sport

SICOT Marion

ERAUD Séverine

JEULAND-TRANCHANT Pascale

VANDENBROUCKE Saartje

VANDENBULCKE Jesse

VEKEMANS Anisha

9. Alé Cipollini

BARIANI Giorgia

KASPER Romy

PALADIN Soraya

 PEÑUELA Diana

QUAGLIOTTO Nadia

YONAMINE Eri

10. Aromitalia Vaiano

BEGGIN Sofia

BORGHESI Letizia

BROGI Angelica

CIPRIANI Carmela

LELEIVYTĖ Rasa

NESTI Nicole

11. Astana Womens Team

BLAIS Marie-Soleil

KURNOSSOVA Marina

PIRRONE Elena

PRADERA Jeidi

SHEKEL Olga

SIERRA Arlenis

La Fleche Wallonne’un geçen yılki şampiyonları Anna Van der Breggen ve Julian Alaphilippe.

12. BTC City Ljubljana

BOOGAARD Maaike

BRAVEC Urska

CHURSINA Anastasiia

NILSSON Hanna

PINTAR Urša

ZIGART Urska

13. Canyon SRAM Racing

NIEWIADOMA Katarzyna

AMIALIUSIK Alena

BARNES Hannah

CECCHINI Elena

LUDWIG Hannah

RYAN Alexis

14. Lotto Soudal Ladies

CASTRIQUE Alana

CHRISTMAS Dani

DESSART Marie

MOONEN Puck

VAN DE VELDE Julie

VAN DEN STEEN Kelly

15. Team TIBCO – SVB

CHAPMAN Brodie

JACKSON Alison

KESSLER Nina

MALSEED Shannon

SLIK Rozanne

STEPHENS Lauren

16. WNT-Rotor Pro Cycling

ASENCIO Laura

HAMMES Kathrin

MAGNALDI Erica

PILOTE-FORTIN Gabrielle

SANTESTEBAN Ane

VIECELI Lara

17. Boels – Dolmans Cycling Team

VAN DER BREGGEN Anna

VAN DEN BOS Jip

LANGVAD Annika

HALL Katie

BUURMAN Eva

CANUEL Karol-Ann

18. Health Mate – Cyclelive Team

DEFOUR Lara

KORMOS Veronika Anna

MEISELS Esther

SZABO Zsofia

VERHOEVEN Suzanne

WATERREUS Kylie

19. Parkhotel Valkenburg

ADEGEEST Loes

DUYCK Ann-sophie

KNETEMANN Roxane

RAAIJMAKERS Marit

VAN VEEN Esther

VOLLERING Demi

20. Trek-Segafredo Women

CORDON-RAGOT Audrey

DEIGNAN Elizabeth

LONGO BORGHINI Elisa

NEFF Jolanda

WILES Tayler

WINDER Ruth

21. Valcar Cylance Cycling

ARZUFFI Alice Maria

BALSAMO Elisa

CAVALLI Marta

MALCOTTI Barbara

MUCCIOLI Dalia

VIGILIA Alessia

22. Bepink

CANVELLI Vania

FRAPPORTI Simona

GUDERZO Tatiana

RAGUSA Katia

STEIGENGA Nicole

VALSECCHI Silvia

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

AÇ KARNINA BİSİKLET SÜRMEK YAĞ YAKIMINI HIZLANDIRIR MI?

Editoryal

ANTRENMAN ROTASI: ÇAVUŞBAŞI – ÇEKMEKÖY

Editoryal

İNTERVAL, İNTERVAL, İNTERVAL

Editoryal

GIRO D’ITALIA 2019: FERNANDO GAVIRIA YARIŞI BIRAKTI

Haberler

Reklam
Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!