Bizimle iletişime geçin

Sponsor

SAÇ DÖKÜLMESİNE SON:ZİGAVUS PHARMA

Zigavus Pharma Genel Koordinatörü Fatma Yeşilova ile saç dökülmesi, saç ve saç derisi sorunlarına bitkisel ürünleri ile çözüm sunan Zigavus Pharma ürünlerini mercek altına aldık.

Zigavus Pharma ne tür ürünler üretir, bu ürünler ne işe yarar?

  • Zigavus Pharma, 2007 yılında başta Sarımsak özü ve özel bitki özlerinden formülize edilen, saç dökülmesini ve kepeği önleyen şampuanı ile sektöre adım attı. İlerleyen süreçte gelişen müşteri talepleri doğrultusunda farklı sorunları çözecek farklı içeriklere sahip şampuan çeşitleri, birçok saç bakım ürünü ve cilt bakım ürünü de ürün skalamıza eklenerek tüketicilerin cilt ve saç sağlığını koruyabilmelerini, mevcut sorunlarını giderebilmelerini sağlayacak doğal içerikli ürünler üreterek tüketicilerimize sunduk.

Zigavus ürünlerini diğer markalardan farklı kılan nedir?

  • Zigavus Pharma ürünleri kozmetik değil medikal ürünlerdir, her bir ürünü belli bir sorunu çözmeye odaklanılarak formülüze edilmiştir, örnek olarak saç dökülmesi hem kadınlar hem erkekler için günümüzde ciddi bir sorun haline gelmiştir, biz bu soruna etkisi tüm dünya tarafından kabul edilen sarımsak özü ile üretilen Zigavus sarımsaklı şampuanımızla  bir çözüm sunuyoruz. İçeriği tamamen bitkisel özlerden oluşan sarımsak şampuanı, Ginseng, Keratin, Pribiotic gibi katkı maddeleri ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. Bu içerikler saç köklerini ve saç derisini besler, daha sağlıklı saç gelişimi ve daha sağlıklı saç derisine sahip olmanızı sağlar.
  • Sarımsak özlü şapuanımız Almanya’da markamız için özel olarak formülize edilmiştir ve eşsiz bir içeriğe sahiptir. Saç dökülmesi sorunu yaşayan tüketicilerimiz Sarımsaklı şampuanımızı düzenli bir süre kullandıktan sonra değişimi mutlaka farkedeceklerdir. Sarımsaklı şampuan denince tüketicilerin ilk aklına gelen sarımsağın güçlü ve etkili kokusudur, biz bu kokuyu nötralize ederek ürünü rahatsızlık yaratabilecek bu etkiden arındırdık.
  • Sadece saç dökülmesi değil, kepek, zayıf saçlar, uzamayan saçlar, yağlı saç derisi, kuru saç ve kuru saç derisi gibi birçok farklı sorun için özel içerikleri ile özel olarak geliştirdiğimiz farklı şampuan, saç bakım kremleri, saç bakım kürleri gibi saç bakım ürünlerimiz mevcut.
  • 2012 yılında Avrupa Standartlarında SKINLAB Laboratuar dermatologları tarafından yürütülen etkinlik testlerinde, Zigavus șampuanlarının saçın kalitesini yükselttiği, tahriși azalttığı, saç telini kalınlaștırıp, saç dökülmesini engellediği kanıtlanmıștır.

Zigavus Pharma Ürünlerini Tüketiciler Nereden Nasıl Temin Edebilir?

  • Zigavus ürünleri yüz güldüren sonuçları ile başlangıçta lokal bir marka iken artık Avrupanın birçok ülkesinde, Ortadoğu ve Orta Asya pazarında yer edinerek dünya çapında bir marka olma yolunda hızlı ve güçlü adımlarla ilerlemektedir. Türkiye’de ürünlerimizi eczanelerden ve kişisel bakım marketlerinden ve Ulusal marketlerden  temin edebilirsiniz.

Zigavus Ürünlerini Denemek İsteyen Kişilere Tavsiyeniz ne olur?

Saç ve saç derisi sorunları tek müdahale ile çözülebilecek bir sorun değildir, bu konuda istikrarlı ve sabırlı olmalarını tavsiye ediyorum, sorununuza yönelik bir ürün kullanmaya başladığınızda unutulmamalı ki bu ürünün sonuç vermesi düzenli kullanıma bağlıdır.

Türk Markası Avrupa Pazarında

Sektöründe bir ilke imza atarak ilk defa Sarımsak özü ve birçok bitki özü ile, özel olarak formüle edilen Zigavus pharma markalı şampuanlar,saç bakım ve cilt bakım ürünleri, Avrupa’da ki eczanelerden sonra, kozmetik ve  kişisel bakım marketlerinin raflarına da giriyor.

Türkiye’de ve Avrupa’da, saç dökülmesi ve saçlı deri hastalıklarıyla mücadele edecek bitkisel formüle sahip olan şampuanlar,eczanelerde satılan ilk Türk şampuanı olma ünvanına sahiptir.Türkiye başta olmak üzere, Avrupa ve asya’da 70’i aşkın ülkede, eczanelerden temin edebileceğiniz,özel olarak tasarlanmış Zigavus Pharma markalı ürünler, şimdi de kişisel bakım ve kozmetik sektörünün birçok dev isimlerinin raflarında da kendi gösterecek ve siz değerleri müşterilerinin beğenisine arz edilecek.

Zigavus Pharma, 2007 de sektöre girdiği andan itibaren, İlk sarımsak özlü şampuan olmanın yanısıra, saç dökülmesi, saç bakımı, cilt bakımı, ve bir çok saçlı deri hastalığı ile savaşan özel ürünleri ile de birçok ilke imza atmıştır. Son olarak piyasaya sürdükleri, geliştirimiş formülü ile özellikle saç kaybını önlemek amacıyla üretilmiş olan şampuanları, probiyotik içeriği ile yine Türkiye de ve sektöründe bir ilktir.

Zigavus Pharma, markasıyla Türkiye’de yirmisekizbini aşkın eczanede ürünlerinin satışının yapıldığını ifade eden, markanın Genel  Koordinatörü  Fatma YEŞİLOVA,saç dökülmesiyle mücadelenin yanı sıra, uzama sorunları, kuruluk, saçta kopma, ısıl işlem görmüş veya boya uygulanmış saçların sağlına kavuşma konusunda yardımcı olacak bir çok bitkisel ürünlerinin olduğunu vurguluyor ve ekliyor; erkek, kadın ayırmadan herkese ve her sıkıntıya yardımcı olacak ürünlerimiz mevcut, eczacınıza danışarak yada sitemizden inceleyerek kendinize en uygun ürünü rahatça seçebilirsiniz.

Zigavus Pharma genel koordinatörü Yeşilova; “Eczanelerde satışı yapılan Zigavus Pharma, markalı şampuanlarımızla oluşturduğumuz yurtdışı distribütörlük ağına, hem yurtdışında, hem yurtiçinde yeni bayilikler ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Bunun yanı sıra, Private Label olarak birçok firmayla da görüşmelerimiz sürüyor. Ürünlerimizin satışı halen Avrupa’nın seçkin eczanelerinde devam ediyor. Kısa bir süre sonra Zigavus Pharma olarak Avrupa ülkelerindeki çok sayıda eczanenin yanı sıra, Avrupa’nın kozmetik kişisel bakım marketlerinde de olacağız. Bu, ülkemiz adına büyük bir gurur olacaktır” ifadelerini kullandı.


2019 sonuna dek ihracat yaptıkları ülke sayısını 50’den 70’e çıkartmayı hedeflediklerini ifade eden Genel  Koordinatör,Fatma Yeşilova “Zigavus Pharma, olarak bugün ihracat yaptığımız ülkelerin sayısını kısa sürede 50’yi aşmış durumda. Bu ülkeler arasında; Fransa, İngiltere, Almanya, Hollanda, Irak, Azerbaycan, Özbekistan, Belçika, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Ermenistan ve diğer Avrupa ülkeleri bulunuyor. Zigavus Pharma  olarak 2019 yılı sonuna dek ihracat yaptığımız ülkelerin sayısını 40% arttırarak kapasitemizi daha da geliştirmeyi planlıyoruz” dedi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!