Bizimle iletişime geçin

Haberler

GIRO D’ITALIA 2019 START LİSTESİ

Sezonun üç Büyük Turu’nun ilki 11 Mayıs’ta start alıyor.

11 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasındaki gerçekleşecek turda 18 World Tour ekibinin yanında 4 Wild Card takımı da davet edildi: Israel Cycling Academy, Androni Giocattoli-Sidermec, Bardiani–CSF ve Nippo-Vini Fantini- Faizanè.

Movistar (Esp)

1. LANDA Mikel (Esp)
2. AMADOR Andrey (CRc)
3. CARAPAZ Richard (Ecu)
4. CARRETERO Héctor (Esp)
5. MAS Lluís (Esp)
6. PEDRERO Antonio (Esp)
7. ROJAS José Joaquín (Esp)
8. SÜTTERLIN Jasha (Ger)

Ag2r La Mondiale (Fra)

11. GALLOPIN Tony (Fra)
12. BIDARD François (Fra)
13. DENZ Nico (Ger)
14. DUPONT Hubert (Fra)
15. GASTAUER Ben (Lux)
16. PETERS Nans (Fra)
17. VUILLERMOZ Alexis (Fra)
18. WARBASSE Larry (USA)

Androni Giocattoli-Sidermec (Ita)

21. GAVAZZI Francesco (Ita)
22. BELLETTI Manuel (Ita)
23. CATTANEO Mattia (Ita)
24. FLÓREZ Miguel Eduardo (Col)
25. FRAPPORTI Marco (Ita)
26. MASNADA Fausto (Ita)
27. MONTAGUTI Matteo (Ita)
28. VENDRAME Andrea (Ita)

Astana (Kaz)

31. LÓPEZ Miguel Ángel (Col)
32. BILBAO Pello (Esp)
33. BOARO Manuele (Ita)
34. CATALDO Dario (Ita)
35. HIRT Jan (Cze)
36. IZAGIRRE Ion (Esp)
37. VILLELLA Davide (Ita)
38. ZEITS Andrey (Kaz)

Bahrain-Merida (Brn)

41. NIBALI Vincenzo (Ita)
42. AGNOLI Valerio (Ita)
43. BOLE Grega (Slo)
44. CARUSO Damiano (Ita)
45. GAROSIO Andrea (Ita)
46. KOREN Kristijan (Slo)
47. NIBALI Antonio (Ita)
48. POZZOVIVO Domenico (Ita)

Bardiani-CSF (Ita)

51. BARBIN Enrico (Ita)
52. CARBONI Giovanni (Ita)
53. COVILI Luca (Ita)
54. MAESTRI Mirco (Ita)
55. ORSINI Umberto (Ita)
56. ROTA Lorenzo (Ita)
57. SENNI Manuel (Ita)
58. SIMION Paolo (Ita)

Bora-hansgrohe (Ger)

61. MAJKA Rafał (Pol)
62. ACKERMANN Pascal (Ger)
63. BENEDETTI Cesare (Ita)
64. FORMOLO Davide (Ita)
65. MCCARTHY Jay (Aus)
66. POLJAŃSKI Paweł (Pol)
67. SCHWARZMANN Michael (Ger)
68. SELIG Rüdiger (Ger)

CCC Team (Pol)

71. ANTUNES Amaro (Por)
72. ČERNÝ Josef (Cze)
73. DE LA PARTE Víctor (Eso)
74. GRADEK Kamil (Pol)
75. MARECZKO Jakub (Ita)
76. OWSIAN Łukasz (Pol)
77. TEN DAM Laurens (Ned)
78. VENTOSO Francisco José (Esp)

Deceuninck-Quick-Step (Bel)

81. VIVIANI Elia (Ita)
82. CAPECCHI Eros (Ita)
83. JUNGELS Bob (Lux)
84. HONORÉ Mikkel Frølich (Den)
85. KNOX James (GBr)
86. SABATINI Fabio (Ita)
87. SÉNÉCHAL Florian (Fra)
88. SERRY Pieter (Bel)

EF Education First (USA)

91. MODOLO Sacha (Ita)
92. BROWN Nathan (USA)
93. CAICEDO Jonathan Klever (Ecu)
94. CARTHY Hugh (GBr)
95. DOMBROWSKI Joe (USA)
96. HOFLAND Moreno (Ned)
97. KANGERT Tanel (Est)
98. VAN DEN BERG Julius (Ned)

Groupama-FDJ (Fra)

101. DÉMARE Arnaud (Fra)
102. GUARNIERI Jacopo (Ita)
103. KONOVALOVAS Ignatas (Ltu)
104. LE GAC Olivier (Fra)
105. LUDVIGSSON Tobias (Swe)
106. MADOUAS Valentin (Fra)
107. SCOTSON Miles (Aus)
108. SINKELDAM Ramon (Ned)

Israel Cycling Academy (Isr)

111. CIMOLAI Davide (Ita)
112. GEBREMEDHIN Awet (Swe)
113. BOIVIN Guillaume (Can)
114. DUNNE Conor (Irl)
115. NEILANDS Krists (Lat)
116. PLAZA Rubén (Esp)
117. NIV Guy (Isr)
118. SBARAGLI Kristian (Ita)

Lotto-Soudal (Bel)

121. EWAN Caleb (Aus)
122. CAMPENAERTS Victor (Bel)
123. DE BUYST Jasper (Bel)
124. DE GENDT Thomas (Bel)
125. HANSEN Adam (Aus)
126. KLUGE Roger (Ger)
127. VANENDERT Jelle (Bel)
128. VAN DER SANDE Tosh (Bel)

Jumbo-Visma (Ned)

131. ROGLIČ Primož (Slo)
132. BOUWMAN Koen (Ned)
133. DE PLUS Laurens (Bel)
134. KUSS Sepp (USA)
135. LEEZER Tom (Ned)
136. MARTENS Paul (Ger)
137. TOLHOEK Antwan (Ned)
138. VAN EMDEN Jos (Ned)

Mitchelton-Scott (Aus)

141. YATES Simon (GBr)
142. BAUER Jack (Aus)
143. BOOKWALTER Brent (USA)
144. CHAVES Esteban (Col)
145. DURBRIDGE Luke (Aus)
146. HAMILTON Lucas (Aus)
147. JUUL-JENSEN Christopher (Den)
148. NIEVE Mikel (Esp)

Nippo Vini Fantini Faizanè (Ita)

151. CANOLA Marco (Ita)
152. BAGIOLI Nicola (Ita)
153. CIMA Damiano (Ita)
154. LOBATO Juan José (Esp)
155. NISHIMURA Hiroki (Jpn)
156. LONARDI Giovanni (Ita)
157. OSORIO Alejandro (Col)
158. SANTAROMITA Ivan (Ita)

Dimension Data (RSA)

161. NIZZOLO Giacomo (Ita)
162. DAVIES Scott (GBr)
163. GASPAROTTO Enrico (Ita)
164. GHEBREIGZABHIER Amanuel (Eri)
165. GIBBONS Ryan (RSA)
166. O’CONNOR Ben (Aus)
167. RENSHAW Mark (Aus)
168. WYSS Danilo (Sui)

Team Ineos (GBr)

171. DUNBAR Eddie (Irl)
172. GEOGHEGAN HART Tao (GBr)
173. HENAO Sebastián (Col)
174. KNEES Christian (Ger)
175. NARVÁEZ Jhonatan (Ecu)
176. PUCCIO Salvatore (Ita)
177. SIVAKOV Pavel (Rus)
178. SOSA Iván Ramiro (Col)

Katusha-Alpecin (Sui)

181. ZAKARIN Ilnur (Rus)
182. BATTAGLIN Enrico (Ita)
183. BIERMANS Jenthe (Ger)
184. HALLER Marco (Aut)
185. HOLLENSTEIN Reto (Sui)
186. KUZNETSOV Viacheslav (Rus)
187. NAVARRO Daniel (Esp)
188. STRAKHOV Dmitry (Rus)

Team Sunweb (Ger)

191. DUMOULIN Tom (Ned)
192. BAKELANTS Jan (Bel)
193. HAGA Chad (USA)
194. HAMILTON Chris (Aus)
195. HINDLEY Jai (Aus)
196. OOMEN Sam (Ned)
197. POWER Robert (Aus)
198. VERVAEKE Louis (Bel)

Trek – Segafredo (USA)

201. MOLLEMA Bauke (Ned)
202. BRAMBILLA Gianluca (Ita)
203. CICCONE Giulio (Ita)
204. CLARKE Will (Aus)
205. CONCI Nicola (Ita)
206. GOGL Michael (Aut)
207. IRIZAR Markel (Esp)
208. MOSCHETTI Matteo (Ita)

UAE-Team Emirates (UAE)

211. GAVIRIA Fernando (Col)
212. BOHLI Tom (Sui)
213. CONSONNI Simone (Ita)
214. CONTI Valerio (Ita)
215. MARCATO Marco (Ita)
216. MOLANO Juan Sebastián (Col)
217. POLANC Jan (Slo)
218. ULISSI Diego (Ita)

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

AÇ KARNINA BİSİKLET SÜRMEK YAĞ YAKIMINI HIZLANDIRIR MI?

Editoryal

ANTRENMAN ROTASI: ÇAVUŞBAŞI – ÇEKMEKÖY

Editoryal

İNTERVAL, İNTERVAL, İNTERVAL

Editoryal

GIRO D’ITALIA 2019: FERNANDO GAVIRIA YARIŞI BIRAKTI

Haberler

Reklam
Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!