Bizimle iletişime geçin
Cyclist Türkiye Tüm D&R Mağazalarında!

Haberler

SALCANO SAKARYA BB TAKIMI, MİNSK’TE YARIŞTI

Salcano Sakarya BB takımı, geçtiğimiz hafta sonu olimpiyat puanları için Avrupa Oyunları’nın gerçekleşeceği Belarus’taydı.

Minsk Cup ve Grand Prix Minsk için Kairat Baigudinov yönetiminde yola çıkan takımda Ahmet Örken, Onur Balkan, Muhammet Atalay, Enes Talha Ay, Feritcan Şamlı ve genç sporcu Halil İbrahim Doğan yer aldı.

İlk olarak cumartesi günü koşulan 176 kilometrelik Minsk Cup’ta yarışan Salcano Sakarya BB takımı, günü Onur Balkan’ın ikinciliği ile kapattı.

Minsk takımından Yauheni Karaliok’un 3:42:25 ile birinciliği elde ettiği yarışta, yarışı aynı sürede tamamlayan Onur Balkan ikinci, Rus sporcu Maxim Piskunov ise üçüncü oldu.

Onur Balkan’ın bu derece ile 30 UCI puanını elde ettiği yarış sonunda takım arkadaşı Ahmet Örken, yarış esnasında geçirdiği kazaya rağmen 8. olarak parkuru tamamlamayı başardı.

Hemen ardından Pazar günü Grand Prix Minsk yarışının koşulduğu organizasyonda, Estonyalı sporcu 3:25:08 ile birinci olurken, Team Illuminate’den Laas Martin ikinci, Ningxia Sports Lottery-Livall Cycling Team’den Georgios Bouglas üçünü oldu.

Yarışta Salcano Sakarya BB’den en iyi dereceyi 37.lik ile Ahmet Örken yaparken, ilk günün ikincisi Onur Balkan 152 sporcu arasından 69., Enes Ay 83. ve takımın en genç sporcusu Halil İbrahim Doğan ise 84. olarak yarışı tamamladı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

SÜSLÜ KADINLAR BİSİKLET TURU 120 ŞEHİRDE EŞZAMANLI OLARAK YAPILACAK

Haberler

DUMOULIN’İN BU SEZON YARIŞLARA DÖNME OLASILIĞI DÜŞÜK

Haberler

FESTA2200 BİSİKLET FESTİVALİ

Editoryal

BURSA’DAN YOLA ÇIKAN BİSİKLETÇİLER DOĞA İÇİN PEDALLIYOR

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!