Bizimle iletişime geçin

Haberler

MİLLİ TAKIM, UKRAYNA’DA YARIŞTI

Geçtiğimiz hafta Ukrayna’ya giden büyük kadın ve büyük erkek Türk Milli Takımı sporcuları, 23 Mayıs’ta başlayan ve UCI Avrupa Turu kapsamındaki tek günlük dört yol yarışına katıldı.

Kairat Baigudinov’un antrenör olarak yer aldığı büyük erkek kafilesinde Ahmet Örken, Onur Balkan, Feritcan Şamlı, Batuhan Özgür, Cebrail Şeker, Halil İbrahim Doğan, Yunus Emre yer aldı. 1.2 kategorisindeki Chabany Race, Horizon Park Race for Peace, Horizon Park Race Maidan ve Horizon Park Race Classic’te yarışan büyük erkek Türk Milli Takımı sporcuları, ek olarak 1-2 Haziran’da UCI Avrupa Turu kapsamında yapılacak olan 1.2 kategorisindeki Tour of Ribas ve Odessa Grand Prix yarışlarında mücadele edecek.

Büyük kadınlarda ise Türk Milli Takımı adına Kübra Bektaş, Esin Yılmaz, Ayşe Çakır, Keziban Koyun, Arzu Sağnak ve Cansu Çelebi mücadele etti. Antrenör Saniye Sezer’le birlikte yola çıkan milli takım ilk olarak 23 Mayıs’ta düzenlenen Chabany Yarışı’na katıldı. 24 Mayıs’ta Kiev Olimpic Ring Yarışı’na katılan sporcular, 25 Mayıs’ta ise Kievskaya Sotka Kadınlar Mücadelesi’nde pedal çevirdi. Son olarak Kübra Bektaş, Esin Yılmaz, Keziban Koyun ve Cansu Çelebi 26 Mayıs tarihinde Kiev’de yapılan VR Kadınlar Bireysel Zamana Karşı Yarışı’nda mücadele etti.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!