Bizimle iletişime geçin

Haberler

SPECIALIZED, 2 YIL DAHA DECEUNINCK-QUICKSTEP’LE

Amerikan bisiklet markası Specialized OuickStep takımıyla 2 yıl daha pelotonda yer almaya devam edecek.

World Tour takımı Deceuninck-Quickstep’le yeni bir anlaşma imzalayarak 2021 yılına kadar birlikteliklerini sürdüreceklerini belirten Amerikan bisiklet ve bisiklet ekipmanı üreticisi, ekibin jant, kask ve ayakkabılarını tedarik edecek.

Birlikteliklerinden oldukça memnuniyet duyduklarını belirten takım yönetici Patrick Lefevere, markanın ürünlerinden ve çalışma isteğinden övgüyle bahsederek; “Specialized ile iki yıl daha sürecek bir anlaşma imzaladığımızı bildirmekten dolayı çok mutluyuz” dedi.

“Deceuninck-Quickstep ve Specialized birlikteliği uzun ve güzel bir geçmişe sahip. Takım olarak tüm ekibi dinleyen, kucaklayan ve sürekli üreten bir destekçiyle birlikte çalışıyor olmak başarımızın temel unsurlarından biri.”

“Dünyanın en iyi bisikletleriyle yarıştığımızdan şüphemiz yok ve bu anlamda markadan sürekli olarak aldığımız destek gerçekten benzersiz. Birlikte daha nice zaferlerin tadını çıkarmak için sabırsızlanıyoruz”

Aynı zamanda bir diğer World Tour ekibi Bora-hansgrohe ile çalışan marka, iki takımla da birlikteliğini sürdürmeye devam edecek. Gelecek iki yıl içerisinde ürünlerini daha da geliştirmeyi umduklarını açıklayan markanın pazarlama müdürü Scott Jackson, “Deceuninck-QuickStep ile ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Takım, bugüne dek yalnızca bisiklet ve ekipmanlarımızı kullanarak zaferler kazanmakla kalmadı, ürünlerimizi geliştirme sürecinin de en önemli parçası oldu.” dedi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!