Bizimle iletişime geçin

Haberler

WILIER, İLK KARBON JANT SETİNİ DUYURDU

113 yıllık geçmişiyle köklü bir marka olan Wilier-Triestina, ilk kez jant seti üreterek mevcut ürün gamını genişlettiğini duyurdu.

Cento10Air, Cento10Pro ve Cento10NDR olarak adlandırılan üç model piyasaya süren İtalyan marka, jantların üretiminde yine İtalyan menşeili bir bisiklet komponent firması olan Miche ile işbirliği yaptı.

Markanın, karbon konusundaki ustalığının Miche’nin ekipman üretimindeki tecrübesiyle birleşiminin bir sonucu olarak ortaya çıkan üç jant setinin her biri hafiflik, aerodinamiklik ve dayanıklılık ön planda olacak şekilde üretildi.

Shimano, Campagnolo ve Sram grupsetlerin her birine uygun seçenekleriyle gelen jant setleri, şimdilik sadece disk frenli yol bisikletleri için üretildi.

CeramicSpeed göbek yatakları, her model için farklı profil genişlikleri, tubeless ve tubular seçenekleri ile Wilier jant setleri, aerodinamiklik ve hafiflik arasında bir denge sağlamayı hedefleyerek tamamen karbon ve ince alüminyum malzemelerden üretildi.

Fiyatları 1300 € ila 2400 € arasında değişen Wilier jant setlerinin, şu an yalnızca 2020 sezonu için üretilen bisikletlerin üzerinde verileceği duyuruldu. Marka, ilerleyen zamanlarda gelişmiş ve artan ürün seçenekleri ile tek başına jant setlerinin satışının da yapılmasını planladıklarını aktardı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!