Bizimle iletişime geçin

Haberler

SKODA’DAN BİSİKLETÇİLERE ÖZEL OTOMOBİL TASARIMI: KAROQ VELO

Önümüzdeki ay başlayacak Fransa Turu’nun ana sponsorlarından otomobil üreticisi Skoda, bisikletseverlerin ilgisini çekecek bir proje olan Skoda Karoq Velo tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Bisiklet üretmek amacıyla kurulan Çek otomobil üreticisi Skoda, tasarladığı yeni konseptle çıkış noktasına yakışır bir hamle yapıyor.

Skoda’nın İngiltere ayağı tarafından gerçekleştirilen tasarım, yapılan bir anketin sonuçlarına dayanarak ortaya kondu. Yapılan değerlendirmeler sonucunda bisikleti hayatının önemli bir noktasına konumlandıran kullanıcıların, kullandıkları araçların da buna uygun donanımları içerecek bir şekilde dizayn edilmesi gerektiği konusunda hemfikir olduğu görüldü.

Bu geri bildirimden yola çıkarak Karoq Velo projesini tasarlayan Skoda, bisiklet kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak pek çok ayrıntıyı tek bir araçta bir araya getiriyor. Tavana entegre taşıma paneli, tamir kitleri için özel bölümler, drone saklama alanı, araç içi bisiklet bölmesi, terli kıyafet ve formalarınız için basınçlı su desteği sunan hızlı yıkama alanı, suluklar için soğutuculu bölmeler gibi her türlü detayın incelikle düşünüldüğü Karoq Velo, şu an için satışa sunulmuş bir araç değil.

Konsept bir proje çalışması olarak sunulan Karoq Velo, satışı yapılmıyor olsa dahi bisiklet tutkunlarının ve araç üreticilerinin otomobillerde yapabileceği dönüşümler için ilham kaynağı olmaya aday.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

PETER SAGAN: “NEDEN CİDDİ OLMALIYIM?”

Profiller

OLİMPİYAT SPORCUSU JACK BOBRIDGE, UYUŞTURUCU SATTIĞI GEREKÇESİYLE HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI

Haberler

UZUN SÜRÜŞLER

Editoryal

TÜRK MİLLİ TAKIMI SIRBİSTAN’DA DÜZENLENEN BALKAN ŞAMPİYONASI’NDA YARIŞTI

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!