Bizimle iletişime geçin
Cyclist Türkiye Tüm D&R Mağazalarında!

Haberler

TOUR DE FRANCE 2019: START LİSTESİ

6 Temmuz Cumartesi günü Brüksel’de başlayacak ve 28 Temmuz’da Paris’te sona erecek olan Fransa Turu’nun geçici start listesi açıklandı. Henüz tam olarak kesinleşmemiş listede Geraint Thomas, Vincenzo Nibali, Tom Dumoulin, Julian Alaphilippe ve Peter Sagan gibi yıldız isimler yer alıyor.

Geçtiğimiz yılın galibi Team Ineos takımının Britanyalı sporcusu Geraint Thomas, bu yıl takım arkadaşı Chris Froome olmadan yarışacak. Thomas, ikinci bir sarı mayo için vereceği mücadelede Nairo Quintana (Movistar), Romain Bardet (Ag2r La Mondiale), Vincenzo Nibali (Bahreyn-Merida) ve Richie Porte (Trek – Segafredo) ile karşı karşıya kalacak.

Team Ineos

THOMAS Geraint (GBr)

BERNAL Egan (Col)

CASTROVIEJO Jonathan (Esp)

ELISSONDE Kenny (Fra)

KWIATKOWSKI Michał (Pol)

POELS Wout (Ned)

ROWE Luke (GBr)

VAN BAARLE Dylan (Ned)

EF Education First

URÁN Rigoberto (Col)

BETTIOL Alberto (Ita)

CRADDOCK Lawson (USA)

PHINNEY Taylor (USA)

VAN GARDEREN Tejay (USA)

WOODS Michael (Can)

(2 sporcu daha eklenecek.)

Ag2r La Mondiale

BARDET Romain (Fra)

CHEREL Mickaël (Fra)

COSNEFROY Benoît (Fra)

DILLIER Silvan (Sui)

FRANK Mathias (Sui)

GALLOPIN Tony (Fra)

GENIEZ Alexandre (Fra)

GOUGEARD Alexis (Fra)

LATOUR Pierre (Fra)

NAESEN Oliver (Bel)

VUILLERMOZ Alexis (Fra)

(2 sporcu çıkarılacak.)

Team Sunweb

DUMOULIN Tom (Ned)

ARNDT Nikias (Ger)

KÄMNA Lennard (Ger)

KELDERMAN Wilco (Ned)

KRAGH ANDERSEN Søren (Den)

MATTHEWS Michael (Aus)

ROCHE Nicolas (Irl)

(1 sporcu daha eklenecek.)

Bahrain – Merida

NIBALI Vincenzo (Ita)

CARUSO Damiano (Ita)

COLBRELLI Sonny (Ita)

DENNIS Rohan (Aus)

HAUSSLER Heinrich (Aus)

MOHORIČ Matej (Slo)

SIEBERG Marcel (Ger)

TEUNS Dylan (Bel)

Mitchelton – Scott

YATES Adam (GBr)

IMPEY Daryl (Aus)

TRENTIN Matteo (Ita)

(5 sporcu eklenecek.)

Movistar

QUINTANA Nairo (Col)

AMADOR Andrey (Crc)

ANACONA Winner (Col)

ERVITI Imanol (Esp)

LANDA Mikel (Esp)

OLIVEIRA Nelson (Por)

SOLER Marc (Esp)

VALVERDE Alejandro (Esp)

VERONA Carlos (Esp)

(1 sporcu çıkarılacak.)

CCC Team

VAN AVERMAET Greg (Bel)

BEVIN Patrick (NZl)

DE MARCHI Alessandro (Ita)

GESCHKE Simon (Ger)

PAUWELS Serge (Bel)

SCHÄR Michael (Sui)

TEN DAM Laurens (Ned)

VAN KEIRSBULCK Guillaume (Bel)

UAE Team Emirates

GAVIRIA Fernando (Col)

COSTA Rui (Por)

ĐURASEK Kristijan (Cro)

HENAO Sergio (Col)

KRISTOFF Alexander (Nor)

MARTIN Dan (Irl)

MARCATO Marco (Ita)

(One rider to be added)

Deceuninck – Quick-Step

ALAPHILIPPE Julian (Fra)

GILBERT Philippe (Bel)

JUNGELS Bob (Lux)

MAS Enric (Esp)

MØRKØV Michael (Den)

SABATINI Fabio (Ita)

ŠTYBAR Zdeněk (Cze)

VIVIANI Elia (Ita)

BORA – Hansgrohe

SAGAN Peter (Svk)

BUCHMANN Emanuel (Ger)

BODNAR Maciej (Pol)

BURGHARDT Marcus (Ger)

GATTO Oscar (Ita)

KONRAD Patrick (Aut)

MÜHLBERGER Gregor (Aut)

OSS Daniel (Ita)

SCHACHMANN Maximilian (Ger)

(1 sporcu çıkarılacak.)

Astana Pro Team

FUGLSANG Jakob (Den)

BILBAO Pello (Esp)

CORT Magnus (Den)

FRAILE Omar (Esp)

GRUZDEV Dmitriy (Kaz)

IZAGIRRE Gorka (Esp)

LUTSENKO Alexey (Kaz)

SÁNCHEZ Luis León (Esp)

Dimension Data

CAVENDISH Mark (GBr)

BOASSON HAGEN Edvald (Nor)

EISEL Bernhard (Aut)

JANSE VAN RENSBURG Reinardt (RSA)

KING Ben (USA)

KREUZIGER Roman (Cze)

MEINTJES Louis (RSA)

VERMOTE Julien (Bel)

Katusha – Alpecin

ZABEL Rick (Ger)

GONÇALVES José (Por)

HALLER Marco (Aut)

KOCHETKOV Pavel (Rus)

Groupama – FDJ

PINOT Thibaut (Fra)

GAUDU David (Fra)

KÜNG Stefan (Sui)

LADAGNOUS Matthieu (Fra)

MOLARD Rudy (Fra)

MORABITO Steve (Sui)

REICHENBACH Sébastien (Sui)

ROUX Anthony (Fra)

Jumbo – Visma

GROENEWEGEN Dylan (Ned)

BENNETT George (NZl)

DE PLUS Laurens (Bel)

JANSEN Amund Grøndahl (Nor)

KRUIJSWIJK Steven (Ned)

MARTIN Tony (Ger)

TEUNISSEN Mike (Ned)

VAN AERT Wout (Bel)

Lotto – Soudal

EWAN Caleb (Aus)

BENOOT Tiesj (Bel)

DE BUYST Jasper (Bel)

DE GENDT Thomas (Bel)

WELLENS Tim (Bel)

(3 sporcu daha eklenecek.)

Trek – Segafredo

PORTE Richie (Aus)

CICCONE Giulio (Ita)

DE KORT Koen (Ned)

GOGL Michael (Aut)

MOLLEMA Bauke (Ned)

SKUJIŅŠ Toms (Lat)

STUYVEN Jasper (Bel)

THEUNS Edward (Bel)

Total Direct Energie

CALMEJANE Lilian (Fra)

BONIFAZIO Niccolò (Ita)

GAUDIN Damien (Fra)

GÈNE Yohann (Fra)

PETIT Adrien (Fra)

SICARD Romain (Fra)

TAARAMÄE Rein (Est)

TERPSTRA Niki (Ned)

TURGIS Anthony (Fra)

(1 sporcu çıkarılacak.)

Cofidis, Solutions Crédits

BOUHANNI Nacer (Fra)

ATAPUMA Darwin (Col)

EDET Nicolas (Fra)

HANSEN Jesper (Den)

HERRADA Jesús (Esp)

HOFSTETTER Hugo (Fra)

LAPORTE Christophe (Fra)

PEREZ Anthony (Fra)

PÉRICHON Pierre-Luc (Fra)

SIMON Julien (Fra)

(Two riders to be cut)

Wanty – Groupe Gobert

MARTIN Guillaume (Fra)

DE CLERCQ Bart (Bel)

DUPONT Timothy (Bel)

MINNAARD Marco (Ned)

MEURISSE Xandro (Bel)

OFFREDO Yoann (Fra)

PASQUALON Andrea (Ita)

VLIEGEN Loïc (Bel)

Arkéa Samsic

BARGUIL Warren (Fra)

GREIPEL André (Ger)

(6 sporcu daha eklenecek.)

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLET DÜNYASI GIOVANNI IANNELI’NIN ÖLÜMÜYLE SARSILDI

Haberler

ALTERNATİF TUR ROTALARI – 1

Editoryal

STRAVA KULLANICILARINA KÖTÜ HABER

Haberler

BOOST CAMP HEYECANI YENİDEN BAŞLIYOR

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!