Bizimle iletişime geçin

Haberler

ESKİŞEHİR’DE “KONUK PEDAL” UYGULAMASI BAŞLIYOR

Eskişehir’de konaklayan turistlerin bisiklet kullanabilmesi ve bu şekilde şehri gezmeleri amacıyla Eskişehir Ticaret Odası, Tepebaşı Belediyesi ve Corelli Bisiklet işbirliğiyle gerçekleştirilen “Konuk Pedal” projesi için ilgili protokol imzalandı.

Proje kapsamında Eskişehir’de konaklayacak olan turistlerin kullanabilmesi için şehirdeki otellere toplam 70 bisiklet gönderilecek. Corelli Bisiklet tarafından özel olarak tasarlanacak bisikletler, Eskişehir Ticaret Odası’nın desteği ve koordinatörlüğünde otellere ulaştırılacak. Turistlerin kullanacağı bisikletlerin bakım ve onarımı, bisikletlerin konulacağı stantların imalatı Tepebaşı Belediyesi tarafından üstlenilecek.

Konuyla ilgili olarak konuşan ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehir’in turizminin gelişmesi için çok sayıda proje yürüttüklerini belirterek, bu kapsamda ETO MÜZE’yi, Eskişehir Fuar ve Kongre Merkezi’ni hizmete sunduklarını söyledi.

Eskişehir’e gelen turistlerin şehri tam anlamıyla keşfedebilmeleri ve şehirde keyifli vakit geçirebilmeleri için Konuk Pedal projesini gerçekleştireceklerini kaydeden Güler, projeye destek veren Tepebaşı Belediyesi ve Eskişehir’in markası olan Corelli Bisiklet’e de teşekkür etti.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!