Bizimle iletişime geçin

Haberler

KASTAMONU VE MUĞLA’DA 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA ULUSAL BİSİKLET YOL YARIŞLARI DÜZENLENDİ

Dün Muğla ve Kastamonu’da düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Anma Ulusal Bisiklet Yol Yarışları’nda beş yüzü aşkın sporcu pedal çevirdi.

Kastamonu’da Türkiye Bisiklet Federasyonu ile Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri üçüncü kez gerçekleştirilen yol yarışında 322 sporu, Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli ile Cumhuriyet Meydanı arasındaki 50 ve 80 kilometrelik parkurlarda mücadele etti.

Yarış sonunda elit kategoride kadınlarda Kübra Bektaş 1., Buse Aygün 2., Fatma Sezer 3. olurken erkeklerde Sinan Kartal 1., Seyit Süslü 2., Ersin Kara ise 3. oldu.

Muğla’da Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteğiyle düzenlenen ve Menteşe ilçesinden başlayan yarışa ise 81 il ve 4 ülkeden 212 sporcu katıldı. 60 kilometrelik parkuru elit erkeklerde Emin Koçan 1. sırada tamamlarken Süleyman Urcu 2., Gökhan Uzuntaş ise 3. oldu.

Genç erkeklerde Bülent Mihraç Korkmaz’ın 1. olduğu yarışta Yıldız A kategorisinde Ahmet Maral, Yıldız B’de ise Ali Küçük yarışı 1. sırada tamamladı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!