Bizimle iletişime geçin
Cyclist Türkiye Tüm D&R Mağazalarında!

Haberler

GOOGLE MAPS UYGULAMASI BİSİKLET İSTASYONLARINI GÖSTERECEK

Dünyanın birçok yerinde yoğun olarak kullanılan Google Maps / Google Haritalar uygulamasına her geçen gün yeni özellikler ekleniyor. Son olarak Google Haritalar’a, bisiklet tutkunlarını sevindirecek yeni bir özelliğin geleceği belirtildi. Bu özellik ile birlikte Google Haritalar bisiklet istasyonlarını ve bu istasyonlarda kaç bisiklet kaldığını gösterebilecek.

Bu sayede şehir içinde mevcut bulunan istasyonlardan bisiklet kiralamak isteyen kullanıcılar, kendilerine en yakın istasyonun nerede olduğu bilgisine anında ulaşabilecek. Ek olarak istasyonlarda kiralanmak için uygun kaç bisikletin bulunduğunu da gösterecek olan uygulama, ilk etapta yalnızca yurt dışında kullanıma sunulacak.

Google’ın bu hizmetinin uygulanmaya başlayacağı şehirler ise şöyle; Madrid, Mexico City, Londra, Los Angeles, Barselona, Lyon, Budapeşte, Hamburg, Helsinki, Taipei, Rio de Janeiro, Viyana, Zürih, Varşova, Montreal, Toronto, Kaohsiung, Şikago, Brüksel, Dublin, Berlin, Sao Paulo. Google, ilerleyen dönemlerde bu şehirlerin sayısının artmaya devam edeceğini söylüyor.

Yakın zamanda Türkiye’de de kullanıma sunulması beklenen bu özellik ile bisiklet kiralama uygulamalarının artması ve bisiklet istasyonlarının çoğalması da bekleniyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

SÜSLÜ KADINLAR BİSİKLET TURU 120 ŞEHİRDE EŞZAMANLI OLARAK YAPILACAK

Haberler

DUMOULIN’İN BU SEZON YARIŞLARA DÖNME OLASILIĞI DÜŞÜK

Haberler

FESTA2200 BİSİKLET FESTİVALİ

Editoryal

BURSA’DAN YOLA ÇIKAN BİSİKLETÇİLER DOĞA İÇİN PEDALLIYOR

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!