Bizimle iletişime geçin

Bisikletler

CUBE AERIUM TT C: 68

http://www.yasminsports.com/

Belçikalı Pro Continental takımı Wanty-Groupe Gobert’in Fransa Turu’nda kullandıkları zamana karşı bisikleti, Aerium TT C:68 gerçek bir hız makinesi olarak tasarlandı. Yenilikçi duruşu, olağanüstü yol tutuşu ve maksimum aerodinamik geometrisi ile performansı en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Aerium TT C:68, kusursuz bir kullanım vadediyor.

Belçikalı ekibin daha önceki kullanım deneyimlerinden yola çıkan ve markanın triatlon bisikleti Aerium C:68’den ilham alınarak yeniden geliştirilen Aerium TT C:68, takımın bugün koşulan bireysel zamana karşı etabında da en büyük yardımcısı olacak.

İlk bakışta markanın triatlon bisikleti Aerium C:68’in ikiz kardeşi gibi görünüyor olabilir. Fakat Alman menşeili markanın UCI onaylı kadrosu  Aerium TT C:68, UCI’nin zamana karşı bisikletlerle ilgili değişen kurallarına göre yeniden tasarlandı. Bu bağlamda UCI’nin 3:1 kadro profil kuralını sona erdirme kararıyla daha fazla verimlilik sağlayacak aero profillerin oluşturulmasına imkan tanındı.

Cube’ün kendi rüzgar tüneli testlerinde sayısız kez denenen Aerium TT C:68, Twin Head Tube olarak adlandırılan kadro profili ile sürtünmeyi minimuma indirir. Önceliğini rüzgar direncine karşı koruma sağlama, daha fazla konfor ve maksimum fren gücü olarak belirleyen marka, buna göre alın borusu ile maşayı yeniden tasarladı.

Durma gücünü ise disk frenlerden alan Cube’ün zamana karşı bisikleti, mükemmel bir frenleme sunuyor. Disk frenlerin olağanüstü durma gücü sayesinde sürücünün sadece aero pozisyonunu korumasına yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda her koşulda güvenli bir frenleme de sağlıyor.

İleri teknoloji karbon elyaflarla örülen kadrosu ile maksimum rijitlik sunan Aerium TT C:68, her pedal darbesini ve harcanan her bir wattı olabilecek en hızlı şekilde yola yansıtmak için tasarlandı.

Dura-Ace grup set, Continental lastikler ve Fulcrum jantlarla donatılan Aerium TT C:68, üstün kullanımla birleştiğinde maksimum aero performans sunuyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Bir sonraki:

SPECIALIZED ROUBAIX

Kaçırmayın:

CORELLİ AERO RC-109

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!