Bizimle iletişime geçin
Cyclist Türkiye Tüm D&R Mağazalarında!

Haberler

INEOS’UN TAKIM OTOBÜSÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ

18 Temmuz’da Britanyalı ekip Ineos’un takım otobüsünde alışılmışın dışında bir kutlama heyecanı yaşandı. Britanyalı ekip, takımın büyük bir hayranı olan Daniel Kimber’in ricası üzerine kız arkadaşı Sarah Sherman’a evlilik teklifi etmesine yardımcı oldu.

Evlilik teklifi için çifti takım otobüslerine davet eden Ineos ekibi,  sürpriz organizasyon için benzersiz bir ortam oluşturulmasını sağladı. Uzun süredir takımın büyük bir hayranı olan ve Fransa Turu’nun kendisinde çok özel bir yeri olduğunu belirten Kimber, yapacağı bu özel teklif için 12. etabın başında Ineos’a ulaştı.

Teklifi sevinçle kabul eden Ineos ekibi, organizasyon sırasında da Kimber’a yardımcı olmayı ihmal etmedi. Kimber, kız arkadaşını takım otobüsüne getirmeden önce teklif sırasında takacağı yüzüğü Geraint Thomas’a verdi. Thomas’ın araca gelen çifte “size takımdan küçük bir hediye var” diyerek yüzük kutusunu uzatması üzerine Kimber, diz çökerek kız arkadaşına evlilik teklifi etti.

Ineos ekibinin bir kısmı ise takım otobüsünün dışında şampanya ile çifti bekliyordu. Teklifin videosu sosyal medyada yayınlandı ve kısa zamanda pek çok kişi tarafından izlendi. Ineos ekibi, “Hayran katılımını ciddiye alıyoruz” şeklinde bir açıklama ile videoyu paylaşarak çifte tebriklerini iletti.

Geraint Thomas ise potansiyel bir düğün mekanı olarak eşi Sara’yla birlikte sahibi oldukları St. Tewdrics House’u değerlendirebileceklerini belirten eğlenceli bir tweet paylaştı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLETÇİNİN YAKIT ALTERNATİFLERİ VE GLİSEMİK ENDEKS

Editoryal

EUROBIKE 2019: ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER

Haberler

HAFTADA 3 ALTIN ANTRENMAN

Editoryal

GRAND PRIX VELO ERCİYES’TE ZAFER ONUR BALKAN’IN

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!