Bizimle iletişime geçin

Haberler

INEOS’UN TAKIM OTOBÜSÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ

18 Temmuz’da Britanyalı ekip Ineos’un takım otobüsünde alışılmışın dışında bir kutlama heyecanı yaşandı. Britanyalı ekip, takımın büyük bir hayranı olan Daniel Kimber’in ricası üzerine kız arkadaşı Sarah Sherman’a evlilik teklifi etmesine yardımcı oldu.

Evlilik teklifi için çifti takım otobüslerine davet eden Ineos ekibi,  sürpriz organizasyon için benzersiz bir ortam oluşturulmasını sağladı. Uzun süredir takımın büyük bir hayranı olan ve Fransa Turu’nun kendisinde çok özel bir yeri olduğunu belirten Kimber, yapacağı bu özel teklif için 12. etabın başında Ineos’a ulaştı.

Teklifi sevinçle kabul eden Ineos ekibi, organizasyon sırasında da Kimber’a yardımcı olmayı ihmal etmedi. Kimber, kız arkadaşını takım otobüsüne getirmeden önce teklif sırasında takacağı yüzüğü Geraint Thomas’a verdi. Thomas’ın araca gelen çifte “size takımdan küçük bir hediye var” diyerek yüzük kutusunu uzatması üzerine Kimber, diz çökerek kız arkadaşına evlilik teklifi etti.

Ineos ekibinin bir kısmı ise takım otobüsünün dışında şampanya ile çifti bekliyordu. Teklifin videosu sosyal medyada yayınlandı ve kısa zamanda pek çok kişi tarafından izlendi. Ineos ekibi, “Hayran katılımını ciddiye alıyoruz” şeklinde bir açıklama ile videoyu paylaşarak çifte tebriklerini iletti.

Geraint Thomas ise potansiyel bir düğün mekanı olarak eşi Sara’yla birlikte sahibi oldukları St. Tewdrics House’u değerlendirebileceklerini belirten eğlenceli bir tweet paylaştı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!