Bizimle iletişime geçin
Cyclist Türkiye Tüm D&R Mağazalarında!

Haberler

JULIAN ALAPHILIPPE: GELECEK YILGENEL KLASMANA ODAKLANMAYACAĞIM

Fransız bisikletçi Julian Alaphilippe, etkileyici Tour de France performansının ardından şu an için bir büyük turda genel klasman sıralamasına oynamak için her şeyi o yöne odaklamaya hazır hissetmediğini belirtti.

“Genel klasmana odaklanmak belki gelecekte yapmak isteyeceğim bir şey olabilir ancak bu kesinlikle bir sonraki yıl olmaz” dedi ve “Önce Flanders Turu’nu keşfetmek istiyorum” şeklinde konuştu.

“Bu yarış gerçekten eşsiz bir şeydi ve benim için muhteşem bir deneyim oldu. Maillot Jaune’yi giymek benim en büyük hayalimdi ve onu 14 gün boyunca üzerimde taşımak inanılmaz bir duyguydu. “ diyerek sözlerine devam eden 27 yaşındaki Fransız, takımına bu noktada çok şey borçlu olduğunu da ekledi: “Takım benim için çok büyük bir iş yaptı ve sarı mayoyu korumak için birlikte her gün savaştık.”

“Ayrıca halkın desteği harikaydı. Bana ve takıma gösterdikleri desteği ile adımı her köşede telaffuz etmelerinin bende yarattığı heyecanı anlatmaya yetecek kelime yok.”

“Bunun için onlara teşekkür etmek istiyorum. Bunu asla hayal dahi edemezdim. Tour de France’ı genel klasman beşincisi olarak bitireceğimi ve böyle bir performansı hiç hayal etmezdim.”

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLETÇİNİN YAKIT ALTERNATİFLERİ VE GLİSEMİK ENDEKS

Editoryal

EUROBIKE 2019: ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER

Haberler

HAFTADA 3 ALTIN ANTRENMAN

Editoryal

GRAND PRIX VELO ERCİYES’TE ZAFER ONUR BALKAN’IN

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!