Bizimle iletişime geçin

Haberler

ANFAŞ SPOR TURKEY SPOR EKİPMANLARI VE AKTİVİTELERİ FUARI, 4-8 EYLÜL’DE ANTALYA’DA

Türkiye’nin yanı sıra çeşitli ülkelerden de sporseverleri bir araya getirecek olan Spor Ekipmanları, Takviye Ürünleri & Aktiviteleri Fuarı (Anfaş Spor Turkey), 4- 8 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Antalya Fuarcılık Yönetim ve Yatırım A.Ş. (Anfaş) tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenecek Anfaş Spor Turkey, 4 Eylül’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Anfaş Expo Fuar merkezinde açılacak fuar, spor ekipmanları ve donanımları, sporcu sağlığı ürünleri, spor giyim ve aksesuarları, beslenme ve gıda takviyeleri, outdoor ve doğa sporları, spor eğitim ve programları, spor merkezleri, sağlık ve fitness kulüpleri gibi sektördeki pek çok firmayı bir araya getirecek.

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından organize edilen Türkiye Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonası milli takım seçmeleri de Spor Turkey ile eş zamanlı olarak 4-8 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Spor Turkey, sporla ve sağlıklı yaşamla ilgili en yeni bilgilerin ve teknolojilerin buluştuğu bir fuar olmakla birlikte; firmalara sektörel pazarın içerisindeki yeni gelişmeleri tanıma ve hedef kitleyle bir araya gelme imkânı da verecek.

Bunun yanı sıra Spor Turkey’de çocuklara yönelik renkli aktiveler ve öğretici eğitimler de program içerisinde yer alacak. Ebeveynler ise çocuklarının sportif gelişimleri ve kazanımları için onlara yön verebilecek kurumları daha yakından tanıma fırsatı edinecek.

Sporun geniş ve kapsamlı alanında yer alan profesyonelleri tek çatı altında buluşturacak olan organizasyon Anfaş Spor Turkey, spora gönül vermiş her yaştan insanı 4-8 Eylül tarihleri arasında, Anfaş Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşmaya davet ediyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!