Bizimle iletişime geçin

Haberler

TRİATLON BALKAN ŞAMPİYONASI 3-4 AĞUSTOS KARTAL’DA YAPILACAK

Kartal Belediyesi ve Türkiye Triatlon Federasyonu işbirliğiyle Triatlon Balkan Şampiyonası bu yıl Kartal’da gerçekleştirilecek. 12 ülkeden profesyonel sporcuların yer alacağı şampiyona, 3-4 Ağustos 2019 tarihlerinde Kartal Dragos Marina Yelken Kulübü Kayıkhanesi’nde düzenlenecek.

Sporcuların iki kategoride yüzme, koşu ve bisiklet dallarında mücadele edeceği ve Kartal’da gerçekleştirilecek organizasyonda 3 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 08.15’te Balkan Şampiyonası yarışı yapılacak. Dereceye girenler için de saat 16.30’da ödül töreni gerçekleştirilecek.

Ardından 4 Ağustos 2019 Pazar günü ise saat 08.30’da yaş grupları kategorisinden sporcular yarışacak olup ödül töreni saat 15.45’te düzenlenecek.

Kartal’da yapılan spor faaliyetlerinin hız kesmeden devam edeceğini belirten Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel: “Kartal Belediyesi olarak uluslararası bir spor organizasyonuna ev sahipliği yapacak olmamızdan ötürü gururluyuz. Kartallı vatandaşlarımızın yapmış olduğumuz spor etkinlik ve eğitimleri ile olan yoğun etkileşimi bizleri çok memnun ediyor. Bu hizmetlerimizden almış olduğumuz olumlu tepkilerle, ilçemizde spor alanındaki faaliyetlerimize hız verdik ve bu yöndeki çalışmalarımızı artırmaya yönelik çalışmalarımız devam edecek. Bu vesileyle 3 ve 4 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan Kartal Triatlon Balkan Şampiyonası’na tüm komşularımızı bekliyoruz.” dedi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Konya’da Georgios Bouglas podyum gördü

Haberler

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu başlıyor

Haberler

Decathlon ile #Sporadevam – Bisiklet için depolama çözümleri

Editoryal

Pandemide hediye edilen bisiklet ekmek kapısı oldu

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!