Bizimle iletişime geçin
Cyclist Türkiye Tüm D&R Mağazalarında!

Haberler

MERCEDES X-CLASS’A BİSİKLET DOKUNUŞU

Mercedes X-Class, bu kez bisikletseverler için çözüm sunmaya hazırlanıyor. Dünyanın ilk premium pickup modeli olarak lanse edilen ve özgün malzemelerle araç sahiplerine farklı felsefeler üzerinden çok yönlü çözüm yolları sunan X-Class, bu kez alıcı kitlesinin ilgisini çekmeye hazırlandığı ikincil bir parçayı devreye sokuyor: Bisiklet!

Araca entegre edilen aparat sayesinde hem arazi hem de bisiklet tutkunlarını hedef alan X-Class, alışılageldik bisiklet taşıma mantığını da başka bir noktaya götürüyor. İlk bakışta bagaj kısmına sabitlenen standart bir taşıyıcı olarak görünen bu aparatın, onu özgün kılan en önemli yanı ise elektronik olarak kontrol edilebilir olması.

Yükleme ve indirme sırasında uzaktan kumanda ile kontrol edilerek ileri – geri ve aşağı – yukarı hareket ettirilebilen bu aparat, kullanıcılara büyük kolaylık sağlamayı amaçlıyor.

Ağırlıklı olarak alüminyum malzemeden üretilen bu aksesuarın X-Class sahipleri için 5 bin Euro gibi bir fiyata sunulacağı açıklandı. Ancak tasarım anlamında ve işlevsel olarak oldukça dikkat çekici olan sistemin, bu noktada biraz düşündürücü olduğunu itiraf etmek gerekiyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSİKLET YOLLARI YÖNETMELİĞİ RESMİ GAZETE’DE YAYIMLANDI

Haberler

GÜÇ DENGESİ

Editoryal

ANTALYA’DA KARMA UYGULAMA ÇÖZÜM GETİRMEDİ

Haberler

LOTTO-SOUDAL, TAKIM BİSİKLETLERİNİ SATIŞA ÇIKARIYOR

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!