Bizimle iletişime geçin
Cyclist Türkiye Tüm D&R Mağazalarında!

Haberler

MERCEDES X-CLASS’A BİSİKLET DOKUNUŞU

Mercedes X-Class, bu kez bisikletseverler için çözüm sunmaya hazırlanıyor. Dünyanın ilk premium pickup modeli olarak lanse edilen ve özgün malzemelerle araç sahiplerine farklı felsefeler üzerinden çok yönlü çözüm yolları sunan X-Class, bu kez alıcı kitlesinin ilgisini çekmeye hazırlandığı ikincil bir parçayı devreye sokuyor: Bisiklet!

Araca entegre edilen aparat sayesinde hem arazi hem de bisiklet tutkunlarını hedef alan X-Class, alışılageldik bisiklet taşıma mantığını da başka bir noktaya götürüyor. İlk bakışta bagaj kısmına sabitlenen standart bir taşıyıcı olarak görünen bu aparatın, onu özgün kılan en önemli yanı ise elektronik olarak kontrol edilebilir olması.

Yükleme ve indirme sırasında uzaktan kumanda ile kontrol edilerek ileri – geri ve aşağı – yukarı hareket ettirilebilen bu aparat, kullanıcılara büyük kolaylık sağlamayı amaçlıyor.

Ağırlıklı olarak alüminyum malzemeden üretilen bu aksesuarın X-Class sahipleri için 5 bin Euro gibi bir fiyata sunulacağı açıklandı. Ancak tasarım anlamında ve işlevsel olarak oldukça dikkat çekici olan sistemin, bu noktada biraz düşündürücü olduğunu itiraf etmek gerekiyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

SÜSLÜ KADINLAR BİSİKLET TURU 120 ŞEHİRDE EŞZAMANLI OLARAK YAPILACAK

Haberler

DUMOULIN’İN BU SEZON YARIŞLARA DÖNME OLASILIĞI DÜŞÜK

Haberler

FESTA2200 BİSİKLET FESTİVALİ

Editoryal

BURSA’DAN YOLA ÇIKAN BİSİKLETÇİLER DOĞA İÇİN PEDALLIYOR

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!