Bizimle iletişime geçin

Haberler

İZMİRLİLER EĞİTİME DESTEK İÇİN PEDALLIYOR

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve yaklaşık 400 kişinin katıldığı ‘Eğitime Pedalla Bisiklet Turu’ bu yıl 6 Ekim Pazar günü ikinci kez gerçekleştirilecek. Eğitim dostları ve bisikletseverlerin Bostanlı Vapur İskelesi’nden İnciraltı Kent Ormanı’na kadar bisiklet süreceği etkinlik, saat 09.00’da başlayacak.

1995’ten beri İzmir’de eğitimde fırsat eşitsizliğini ortadan kaldırmak amacıyla faaliyet gösteren Ege Çağdaş Eğitim Vakfı tarafından düzenlenecek olan ‘Eğitime Pedalla Bisiklet Turu’ile İzmirliler bir yandan Bostanlı’dan İnciraltı’na keyifli bir rotada bisiklet sürerken bir yandan da eğitime katkıda bulunacak.

Çağdaş ve bilimsel eğitime dikkat çekmek, farkındalık ve kaynak yaratmak amacıyla gerçekleşecek bisiklet turunun katılımcıları kendileri adına eğitime destek için bağış kampanyası da açabilecekler. İzmir’de hem spor hem de ulaşım aracı olarak gittikçe popülerleşen bisiklet kullanımının yaygınlaşmasına da katkıda bulunması arzulanan Eğitime Pedalla Bisiklet Turu’na hem kurumsal hem de bireysel düzeyde geniş bir katılım olması bekleniyor.

20 Eylül tarihine kadar erken kayıt fırsatının devam edeceği Eğitime Pedalla Bisiklet Turu’na kayıt www.egitimepedalla.com web sitesi üzerinden yapılıyor. 35 TL olan kayıt tutarı, 20 Eylül’den sonra 50 TL olacak.

Etkinlik ve bağış kampanyasıyla ilgili ayrıntılı bilgi için:

Fatih M. Akdan

fatih.akdan@ecev.org.tr

0232 425 97 97

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!