Bizimle iletişime geçin

Haberler

ELAZIĞ’DA DAR BÖLGE YARIŞLARI DÜZENLENDİ

Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun Dar Bölge Dağ Bisikleti Yarışları’nın Elazığ ayağı Fırat Üniversitesi kampüsünde düzenlendi. 14-15 Eylül’de gerçekleştirilen organizasyonda, Elazığ, Malatya, Adıyaman, Erzurum ve Diyarbakır’dan 50 bisikletçi, 5 farklı kategoride mücadele etti.

Fırat Üniversitesi Bisiklet Topluluğu üyeleri tarafından 2 yıl önce hazırlanmaya başlanan dağ bisikleti parkurunda gerçekleşen yarışlar, teknik inişler ve tırmanışlarla sporculara zorlu bir mücadele yaşattı.

Yıldız B Erkek kategorisinde, Diyarbakır ilinin sporcularından Emirhan Sun, 47 dakika 16 saniyelik süreyle birinciliği göğüsledi. Sun’u, Muhammed Kızılbuğ ve Muhammed Buğra Özen izledi.

Yıldız A Erkek kategorisinde ise, altın madalyanın sahibi Diyarbakır’dan Serkan Özmal oldu. Malatya’dan Ali Oğuzhan Keskin ikinci olurken, Diyarbakır’dan Ercan Bıçak üçüncü oldu.

Genç Erkek kategorisinde ise, zorlu mücadeleyi Erzurum’dan Önder Demir kazandı. Kürsünün ikinci basamağında ise Adıyaman’dan Muhammed Alperen Güler yer aldı. Aynı şehirden Kadir Kızıldil ise üçüncü oldu.

Büyük erkek kategorisi ise büyük bir zaman farkıyla, Diyarbakır’dan Mehmet Veysel Uzak’ın birinciliğiyle sonuçlandı. İkinci sırayı aynı şehirden Renas Jiyan Kılıç, üçüncü sırayı ise Abdülhakim Arslan aldı.

Kadınlar kategorisinde ise kürsüyü Fadime Özge Şahin, Ezgi Şahin ve Gamze Yıldız paylaştı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

“ÇOK TERLEME YAVRUM HASTA OLURSUN”

Editoryal

AHMET ÖRKEN, KORONAVİRÜS MÜCADELESİNE DESTEK OLUYOR

Haberler

BİSİKLETLİ MACERALARINIZI KAYIT ALTINA ALIN | EN İYİ AKSİYON KAMERALARI

Editoryal

MAKSİMUM NABIZ ÇIKMAZI

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!