Bizimle iletişime geçin

Haberler

BEYŞEHİR BİSİKLET FESTİVALİ SON ERDİ

Beyşehir Belediyesi ve Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği ile Beyşehir Bisiklet Topluluğu tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen bisiklet turuna katılan bisikletseverler, iki gün süren etkinlikte Konya ve Isparta ili sınırları içerisinde toplam 167 kilometrelik güzergah boyunca pedal çevirdi. Bisikletseverler, tur esnasında mola verdikleri Hacıakif Adası karşısındaki göl kenarına 150 çınar fidanı da ekti.

Bisikletseverler ayrıca, güzergah üzerindeki Yeşildağ Mahallesinde açılan Beyşehir’i konu alan fotoğrafların yer aldığı sergiyi de gezdi.

İlk günün tamamlanmasının ardından geceyi Gölyaka Kızılkirse mevkisindeki kampta geçiren bisikletseverler, burada kamp ateşi etkinliğine katıldı. Geceyi alanda kurulan çadırlarda geçiren sporcular, kıyıda göl sularına girerek serinleme imkanı da buldu.

Turun ikinci gününde ise bisikletseverler 93 kilometrelik Gölyaka-Fele-Hüyük Sonsuz Şükran Köyü ve Beyşehir güzergahında pedal çevirdi. Beyşehir Gölü Etrafı Bisiklet Turu, başladığı alan olan festival meydanında tamamlandı. Alanda bisikletseverleri karşılayan Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, turu başarıyla tamamlayan bisikletseverlerin tamamına katılım belgelerini verdi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!