Bizimle iletişime geçin

Haberler

BİR SANİYEDE KATLANABİLEN KOMPAKT ELEKTRİKLİ BİSİKLET: IMIRO SIVRAC

Elektrikli bisiklet modelleri her geçen gün popülerliğini artırıyor. Bu kez ise bu alanda karşımıza Kickstarter’da destek arayan iMiro Sivrac çıkıyor. iMiro Sivrac tam olarak yeni bir model değil. Daha önce Indiegogo’da destek arayan ürün, bu sefer Kickstarter projesiyle ses getiriyor.

Bu bisikleti özel kılan ise X-Frame gövde yapısıyla sadece bir saniyede katlanabiliyor olması. Bu sayede özellikle sık sık toplu taşıma kullanan kişiler için çok kullanışlı duran kişisel ulaşım aracı, 22 kg ağırlığa ve 122 kg taşıma kapasitesine sahip.

Daha çok şehir içinde kullanım için tasarlanan bisiklet, 259 W/36V motoruyla Amerika’da 32 km/s, Avrupa’da ise 25 km/s hıza kadar pedal desteği sağlıyor. Değiştirilebilir şekilde tasarlanan 36 V/9.6 Ah Li-ion pil üstüne kurulan bisiklet, önde ve arkada disk frenler ile kullanılıyor.

Altı vitesli Shimano grup set bulunan ürün, gidonunda hız ve pil kapasitesi gibi konularda bilgi veren ufak bir ekran da taşıyor. Gece kullanımı için kuvvetli aydınlatma sistemi bulunan elektrikli bisiklet modeli, özel akıllı telefon uygulaması üstünden birçok konuda özelleştirilebiliyor. Burada bağlantı Bluetooth üstünden kuruluyor.

Kickstarter’da 30 bin dolar toplamayı hedefleyen ve henüz projenin başında olan bisiklet, yapılacak en az 1.300 dolar bağış ile 2020 Mart ayında elde edilebiliyor. Dünyanın her yerine gönderileceği açıklanan bisiklet, üretime oldukça hazır görünüyor. Ürünün proje sayfasına buradan ulaşabilir, videosunun yukarıda izleyebilirsiniz.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

15 Temmuz Bisiklet Yarışı’nda büyük tehlike

Haberler

ABD’li bisikletçiler Erciyes’te çöp topladı

Haberler

Podyumda İsviçre rüzgarı esti

Haberler

Sakaryalılar şehri SAKBİS ile dolaşıyor

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!