Bizimle iletişime geçin

Haberler

MERSİN CARETTA BİSİKLET FESTİVALİ 25-27 EKİM’DE

Mersin’de bu yıl 6’ncısı düzenlenecek olan Caretta Bisiklet Festivali yoğun ilgi gördü. Festivalin duyurulması ile birlikte ilk 17 saatte festival için belirlenen kayıt kontenjanı doldu. Bu yıl 25-27 Ekim tarihleri arasında Mersin, Erdemli ve Silifke bölgelerinde yapılacak olan festivalin 150 kişilik kontenjanı, kayıtların açılmasının ardından ilk 17 saatte doldu.

Mersin Valiliği himayesinde Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Mersin Bisikletli Gezginler Derneği işbirliğiyle Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Mersin Üniversitesi ve sponsor firmaların katkılarıyla gerçekleştirilecek olan Mersin Caretta Bisiklet Festivali, bölgenin bisiklet sürmeye elverişli coğrafyası, iklimi ve festivalin teması olan Caretta kaplumbağaları sebebi ile ilk günden bu yana Türkiye’nin farklı kentlerinden gelen gezgin bisikletseverlerin yoğun ilgisini çekiyor.

Mersin Bisikletli Gezginler Derneği Başkanı Ahmet Salih Özenir, bisikletli gezginlerin festivale olan yoğun ilgisinin kendilerini de mutlu ettiğini dile getirerek, dernek olarak bu gibi etkinliklerle 321 kilometre sahil şeridine sahip kentin tanımına katkı vermeyi sürdüreceklerini söyledi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!