Bizimle iletişime geçin

Haberler

5. YALOVA MTB CUP

Türkiye Bisiklet Federasyonunca bu yıl 5’incisi düzenlenen Yalova Dağ Bisikleti Kupası, 29 Eylül Pazar günü Yalova’da yapılacak. Yalova Altınova Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Yalova Dağ Bisikleti Kupası, 29 Eylül 2019 Pazar günü saat 09.00’da Altınova Belediyesi Kent Ormanı’nda düzenlenecek. 4.4 kilometrelik parkurda gerçekleşecek yarışlarda elit kadınlar ve genç erkekler 5 tur, elit erkekler 7 tur, genç kadın ve master kategorisindeki sporcular ise 4 turda yarışacak.

XCO kategorisinde gerçekleşecek yarışa katılacak sporcuların kayıtları ise 28 Eylül 2019 Cumartesi günü saat 13.00’da, teknik toplantı saat 17.00’da Altınova Belediyesi Konferans Salonu’nda yapılacak.

Organizasyonla ilgili konuşan Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, “Böylesi önemli bir uluslararası turnuvaya ev sahipliği yapmak bizim için onur verici bir durum. Hafta sonu dünyanın dört bir yanından gelecek olan bisiklet sporcularını en iyi şekilde ağırlayacağız. Organizasyonda görev alan federasyon temsilcilerine, hakemlere ve sporculara başarılar dilerim.” ifadesini kullandı.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!