Bizimle iletişime geçin

Haberler

2019 YORKSHIRE DÜNYA YOL ŞAMPİYONASI: ELİT ERKEK BİREYSEL ZAMANA KARŞI START LİSTESİ

Bugün saat 13:20’de start alacak ve Yorkshire’ın kuzeyinden başlayıp Harrogate şehrinde son bulan 54 kilometrelik parkurda gerçekleşecek olan elit erkekler bireysel zamana karşı yarışında ülkeleri adına mücadele edecek sporcuların çıkış sıralarının ve zamanlarının yer aldığı start listesi:

1 13-18-30 Navardauskas Ramunas (Litvanya)
2 13-20 Alkhalaifah Khaled (Kuveyt)
3 13-21-30 Jaser Nazir (Suriye)
4 13-23 Dunbar Eddie (İrlanda)
5 13-24-30 Coetzee Dirk (Namibya)
6 13-26 Feng Chun Kai (Tayvan)
7 13-27-30 Gradek Kamil (Polonya)
8 13-29 Mas Lluís (İspanya)
9 13-30-30 Imhof Claudio (İsviçre)
10 13-32 Archibald John (Britanya)
11 13-33-30 Barta Jan (Çekya)
12 13-35 Tratnik Jan (Slovenya)
13 13-36-30 Latour Pierrre (Fransa)
14 13-38 Symonds Christopher (Gana)
15 13-39-30 Alali Saied Jafer (Kuveyt)
16 13-41 Miño Gustavo (Paraguay)
17 13-42-30 Agustsson Runar Orn (Israil)
18 13-44 Sepulveda Eduardo (Arjantin)
19 13-45-30 Grosu Eduard-Michael (Romanya)
20 13-47 Houle Hugo (Kanada)
21 13-48-30 Lutsenko Alexey (Kazakistan)
22 13-50 Van Baarle Dylan (Hollanda)
23 13-51-30 Politt Nils (Almanya)
24 13-53 Evtushenko Alexander (Rusya)
25 13-54-30 Lampaert Yves (Belçika)
26 13-56 Wais Ahmad Badreddin (Suriye)
27 13-57-30 Cully Jan Andrej (Slovakya)
28 13-59 Durbridge Luke (Avustralya)
29 14-00-30 Mullen Ryan (İrlandA)
30 14-02 Brandle Matthias (Avustrya)
31 14-03-30 Khalmuratov Muradjan (Özbekistan)
32 14-05 Madsen Martin Toft (Danimarka)
33 13-06-30 Dowsett Alex (Britanya)
34 13-08-00 Ganna Filippo (İtalya)
35 13-09-30 Cerny Josef (Çekya)
36 13-11 Thomas Benjamin (Fransa)
37 13-12-30 Kangert Tanel (Estonya)
38 13-14 Kiryienka Vasil (Belarus)
39 13-15-30 Jungels Bob (Lüksemburg)
40 13-17 Fominykh Daniil (Kazakistan)
41 13-18-30 De Bod Stefan (Güney Afrika)
42 13-20 Craddock Lawson (ABD)
43 13-21-30 Evenepoel Remco (Belçika)
44 13-23 Van Emden Jos (Hollanda)
45 13-24-30 Bevin Patrick (Yeni Zelanda)
46 13-26 Martinez Daniel (Kolombiya)
47 13-27-30 Bodnar Maciej (Polonya)
48 13-29 Affini Edoardo (İtalya)
49 14-30-30 Castroviejo Jonathan (İspanya)
50 14-32 Martin Tony (Almanya)
51 14-33-30 Küng Stefan (İsviçre)
52 14-35 Haga Chad (ABD)
53 14-36-30 Oliveira Nelson (Portekiz)
54 14-38 Asgreen Kasper (Danimarka)
55 14-39-30 Roglič Primož (Slovenya)
56 14-41 Campenaerts Victor (Belçika)
57 14-42-30 Dennis Rohan (Avustralya)

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!