Bizimle iletişime geçin

Haberler

HOUSE OF BIKE AÇILDI

Fotoğraf Tarık Gül

Pek çok farklı markayı tek çatı altında toplayan House of Bike, 28 Eylül Cumartesi günü Haramidere’de açıldı. Çeşitli ürün gamıyla her bütçeye uygun seçenek sunan House of Bike, satış hizmetinin yanı sıra Shimano Service Center kapsamında tamir, bakım ve servis hizmeti de sunuyor.

Bin metrekarenin üzerindeki mağazasıyla Türkiye’nin en büyük bisiklet mağazası olmaya aday olan House of Bike;  Trek, Mosso, Giant, Kron, Tern, Scott, Ümit Bisiklet ve Dahon markalarının yanı sıra Shimano, Lazer, CST, Bontrager, Schwalbe, Mitas, Vittoria, Zefal, Keo, Magnum, Elite, Michelin, Maxxis gibi bilinen markaların ürünlerini de bisikletseverlerle buluşturuyor.

Yol bisikletinde dağ bisikletine, katlanır bisikletten çocuk bisikletine ve bisiklet konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ekipmana yer veren mağazada, farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli alternatifler mevcut.

Açılışa özel kampanyaların da yapıldığı House of Bike’da, 15 Ekim’e kadar her 500 TL’lik alışverişe 100 TL değerinde hediye çeki veriliyor. Ek olarak 3000 TL değerinde alışveriş yapanlara “gold bisiklet bakımı” hediye ediliyor. Saat 10.00 ila 20.00 arasında hizmet veren House of Bike, Haramidere Kavşağı, Baby Mall Avm alt girişindeki mağazasıyla bisikletseverleri bekliyor!

Zafer Mahallesi Adile Naşit Bulvarı No/62 D
Esenyurt, İstanbul
(0212) 690 21 03

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

1 Yorum

1 yorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

Konya’da Georgios Bouglas podyum gördü

Haberler

56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu başlıyor

Haberler

Decathlon ile #Sporadevam – Bisiklet için depolama çözümleri

Editoryal

Pandemide hediye edilen bisiklet ekmek kapısı oldu

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!