Bizimle iletişime geçin

Haberler

3. BODRUM BİSİKLET TURU

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Bodrum Bisiklet Turu’nda Türkiye’nin dört bir yanından katılan bisikletseverler, Ege’nin doğal ve tarihi güzellikleri içinde pedal çevirdi. 180 katılımcının yer aldığı ve Bodrum Bisiklet Kulübü tarafından Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Belediyesi ve Accell Bisiklet’in desteğiyle yapılan bisiklet turu, 4-6 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında ilk iki gün Bodrum ilçe merkezi ve  Kızılağaç, Yalı ve Etrim mahallelerindeki ormanlık alanlardan geçerek pedal çeviren katılımcılar, son gün tekne turu yaptılar.

Bodrum Bisiklet Kulübü Başkanı Emrem Yılmaz, üçüncüsünü düzenledikleri etkinliğe katılımın bu yıl da yoğun olduğunu söyledi. Yılmaz, yurdun dört bir yanından gelen bisikletlilerle bir aile gibi olduklarını belirtti.

“Hep birlikte pedal çeviriyoruz. Bir aile gibiyiz, çok mutluyuz. Bu etkinliği yapmamızdaki amaç Bodrum’a katkıda bulunmak. Bu etkinlik ile 180 bisikletli, Bodrum’un tarihi ve doğal güzellikleri arasında pedal çevirerek bunları görme şansı yakaladı.”

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Team Polti Kometa, 2024 yılında Ivan Basso ve Alberto Contador bisiklet projesinin yeni adı olacak

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!