Bizimle iletişime geçin

Haberler

BALIKESİR’DE AMATÖR BİSİKLET YARIŞI

Balıkesir Karesi Belediyesi’nin katkılarıyla Amatör Spor Haftası faaliyetleri kapsamında düzenlenen 19. Geleneksel Karesi Adnan Menderes Amatör Bisiklet Yarışları yaklaşık 150 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Karesi Kaymakamlığı, Karesi Belediyesi, Karesi Belediyespor ve Adnan Menderes Muhtarlığı işbirliğinde düzenlenen yarış, 23 Nisan Şehit Deniz Göçkün İlkokulu önünden start aldı.

Adnan Menderes Mahallesi’nin sokaklarında yarışan katılımcılar birbirlerini geçmek için kıyasıya yarıştı. 10 farklı kategoride yaş gruplarına göre yarışı tamamlayan ve derece alan katılımcılara madalya, top ve bisiklet hediye edildi. Yarışlarda dereceye girenlere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.

Karesi Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp, Amatör Spor Haftası faaliyetleri kapsamında düzenlenen yarışa bir çok kurum ve kuruluşun destek verdiğini söyledi. Özalp, “150’ye yakın çocuk ve gencimiz yarışlara katıldı. Bu amatörce yapılan ve profesyonellerin olmadığı bir yarışma.

Burada en büyük desteği sağlayan Karesi Belediye Başkanımız Dinçer Orkan ve ekibine teşekkür ediyorum. Güzel bir organizasyon oldu. Bu, marka olmuş bir yarışma. Bu etkinliklerin devam etmesi spor için çok önemli. Burada bisiklet sporunun da önemine vurgu yapıldı” dedi.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSAN MİTHRA ULTEGRA İNCELEMESİ

Bisikletler

SALCANO SAKARYA TRANSFERE DEVAM EDİYOR

Editoryal

BİSİKLETLİ BİR COĞRAFYA KİTABIYDI FİKRET ALBAY

Editoryal

DECATHLON İLE #SPORADEVAM | TRAİNER ANTRENMANLARINI KEYİFLİ KILACAK ÖNERİLER

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!