Bizimle iletişime geçin

Haberler

PEDALLAR PAMUKOVA AYVA FESTİVALİ’NDE DÖNECEK

Sakarya’da bu yıl 4’üncüsü gerçekleşecek olan Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivali kapsamında Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği tarafından bisiklet turu düzenlenecek. 19-20 Ekim tarihleri arasında yapılacak festivalde bisikletseverler, cumartesi sabahı Demokrasi Meydanı’ndan hareket ederek Pamukova Yöresel Ürünler ve Ayva Pazarı’na pedal çevirecek.

Etkinlikle ilgili konuşan Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği (SABİDOS) Genel Sekreteri Sefa Kaan Akçay; “Şehrimizde bisiklet sporunu geliştirmek adına çeşitli aktiviteler yapıyoruz. Amacımız bisikletin başkenti Sakarya’mızda güvenli bisiklet sürüşünü gençlere aşılamak. Büyükşehir belediyemizin katkılarıyla yapılan bisiklet yolları ve diğer yatırımlar ile bisiklet konusunda gelişen bir şehir var. Hafta içi akşam turlarımızın yanı sıra çeşitli sosyal farkındalık etkinliklerinde de yer alıyoruz. Şimdi ise sıra Pamukova Ayva Festivali’nde. 7’den 70’e herkesi bayraklarıyla beraber bu anlamlı turumuzda görmek istiyoruz” diyerek tüm bisikletseverleri etkinliğe davet etti.

Dernek başkanı Şefik Akar ise “Bisiklet turlarımız bu şehrin bir markası haline geldi. Sırada Pamukova Ayva Pazarı var; herkese kaskını, bayrağını, bisikletini al, gel diyoruz!” şeklinde konuştu.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

DECATHLON İLE #SPORADEVAM | BİSİKLETİNİZLE KEYİFLİ BİR HAFTA SONU GEÇİRMENİZİ SAĞLAYACAK İPUÇLARI

Editoryal

LUKASZ PÖSTLBERGER ARI SOKMASI YÜZÜNDEN ABANDONE OLDU

Haberler

AKILLI BİSİKLET SİSTEMİNE ZARAR VERENLER HAKKINDA YASAL İŞLEM

Haberler

BAHÇELİEVLER’E YENİ BİSİKLET YOLU

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!