Bizimle iletişime geçin

Haberler

SPECIALIZED’DEN DECEUNINCK–QUICK-STEP’İ ONURLANDIRAN KADRO TASARIMI

Fotoğraf Chris Auld

Specialized, Deceuninck–Quick-Step’in yıl boyu aldığı tüm galibiyetleri üzerinde taşıyan yeni kadro tasarımını görücüye çıkardı. Takımın 2019 sezonu boyunca aldığı tüm galibiyetlerin yer aldığı S-Works Tarmac Disk kadro tasarımı, her biri tek tek numaralandırılmış 200 adet üretim ile sınırlı tutuldu. 8,500 Dolar değerinde ve sınırlı sayıdaki özel tasarım kadro için 18 Ekim itibariyle Specialized tarafından ön sipariş alımına başlanacak.

15 takım galibiyeti ile iki anıtsal ve yedi Büyük Tur galibiyeti de dahil olmak üzere toplamda 66 zaferle oldukça başarılı bir sezon geçiren Deceuninck-Quick-Step ekibi, Julian Alaphilippe’in Fransa Turu’nda 14 gün boyunca sarı mayoyu üzerinde taşımasıyla daha da yukarı tırmandı. Tüm bu sonuçlarla birlikte Deceuninck-Quick-Step, 14.692.03 puanla UCI takım sıralamasında bir numarada yer alarak sezonu bitirmeye hazırlanıyor.

Deceuninck–Quick-Step’i onurlandıran özel tasarım kadro, sezonun son klasiği Il Lombardia’da ekibe sunuldu. “Ekipteki tüm bisikletçileri kadronun üzerinde kendi isimlerini ve aldıkları galibiyetleri görmekten çok memnun oldular” dedi takım CEO’su Patrick Lefevere. “Bu kadro, birlikte başardıklarımız için bizi onurlandırması ve gelecekte başaracaklarımızı hatırlatması bakımından çok önemli.”

Specialized’in sponsorluğunda 11. yılını dolduran Deceuninck–Quick-Step’in bu sezon aldığı 66 galibiyetin 31’i Venge, 29’u Tarmac Disk, 5’i Shiv TT ve biri Roubaix ile gerçekleşti. Bu modeller içinden Tarmac, sınırlı sayıda üretilen özel tasarım kadronun temelini oluşturacak model olarak tercih edildi.

Deceuninck-Quick-Step için sezon, bugün başlayan altı etaplık Tour of Guangxi ile son bulacak.

Sınırlı sayıdaki kadronun ön sipariş süreciyle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

DECATHLON İLE #SPORADEVAM | BİSİKLETİNİZLE KEYİFLİ BİR HAFTA SONU GEÇİRMENİZİ SAĞLAYACAK İPUÇLARI

Editoryal

LUKASZ PÖSTLBERGER ARI SOKMASI YÜZÜNDEN ABANDONE OLDU

Haberler

AKILLI BİSİKLET SİSTEMİNE ZARAR VERENLER HAKKINDA YASAL İŞLEM

Haberler

BAHÇELİEVLER’E YENİ BİSİKLET YOLU

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!