Bizimle iletişime geçin

Haberler

İZMİT BELEDİYESİ’NDEN ÜCRETSİZ BİSİKLET EĞİTİMİ

İzmit Belediyesi tarafından başlatılan bisiklet eğitimleriyle, şehirde bisiklet kullanmayı bilmeyen kalmayacak

İzmit’te faaliyet gösteren ve tüm okulların ücretsiz olarak faydalandığı Bisiklet Kış Okulları ile şehirde bisiklet kullanmayı bilmeyen öğrenci kalmayacak. Okulların açılmasıyla birlikte hizmet veren ve yarıyıl tatiline kadar devam edecek eğitimler kapsamında çocuklara hem teorik hem de uygulamalı olarak bisiklet eğitimi veriliyor.

Milli bisikletçi ve antrenör Mehmet Bozdemir ve beden eğitimi öğretmeni ve antrenör Ece Güneş Çevikel tarafından Yahya Kaptan Mahallesi Hanımeli Kültür Merkezi Bisiklet Trafik Eğitim Pisti’nde verilen eğitimler kapsamında son olarak TBMM İlkokul 4/A sınıf öğrencileri bisiklet kullanmayı öğrendi.

Sadece öğrencilerin değil, tüm vatandaşların da bu hizmetten faydalanabileceklerini belirten Spor Müdürlüğü yetkilileri “Belediyemiz tarafından Yahya Kaptan Mahallesi Hanımeli Kültür Merkezi Bisiklet Trafik Eğitim Pisti’nde İzmit’teki tüm vatandaşlarımıza bisiklet kullanmayı öğretiyoruz. Şehrimizdeki tüm okullara ücretsiz olarak verdiğimiz eğitimlerin yanı sıra her yaştan vatandaşımıza da bu hizmetimizi sunuyoruz” dediler.

İzmit’te bisiklet kullanmayı bilmeyen kimse kalmasın diye eğitimlerine devam ettiklerini belirlen yetkililer eğitim almak isteyenlerin 0532 735 71 66 telefonu arayarak randevu alabileceklerini belirtti.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Kaçırmayın:

BİSİFEST BAŞLADI

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!