Bizimle iletişime geçin
Cyclist Türkiye Tüm D&R Mağazalarında!

Haberler

ANTALYA’DA 120 DAKİKA 120 SPORCU DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI

Antalya Kepez Belediyesi’nin desteğiyle 6’ncısını düzenlediği 120 Dakika Dağ Bisikleti Yarışları, Park Funtastic’te yapıldı. Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen bisiklet tutkunu sporcular, dereceye girebilmek için kıyasıya pedal çevirdi. Kepez varyantındaki Park Funtastic’te 3.2 kilometrelik parkurda düzenlenen yarışta 120 sporcu start aldı. Parkurda kadınlar 9 tur, erkekler ise 12 turda mücadele etti.

Yarış sonunda elit kadınlarda Karaman Duru Bulgur Performans Spor Kulübü sporcularından Azize Bekar birinci olurken genç kadınlarda ise kazanan Barış Spor Okulu ve Alanya Sami Spor Kulübü sporcularından Selcan Sezer oldu.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de nefes kesen yarışlarda, bisikletçilerin heyecanına ortak oldu. Başkan Tütüncü, bisiklet yarışlarına her yaştan ve kesimden destek geldiğini belirterek, destek verenlere teşekkür ederek bisiklet sporuna ilgi duyan dostlarla bu heyecanı paylaşmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Spora ve sporcuya önem verdiklerini belirten Tütüncü, sağlıklı nesiller için sporu hayatın içine almaya çalıştıklarını vurguladı. “Akıp geçen gündelik hayatın stresinden hemşerilerimizi uzaklaştırabilmek, bizim en önemli çalışmalarımızdan biri. Bisiklet sporunu sevdirmeyi, doğanın ve maceranın içinde var olmayı hissettirmeyi çok önemli buluyorum.”

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

TCDD’DEN BİSİKLET TAŞIMA SAATLERİNDE DEĞİŞİKLİK

Haberler

MİLLİ TAKIM, TAKIM KLASMANINDA İKİNCİ

Haberler

82 YAŞINDA BİR MİLYON KİLOMETREYE ULAŞTI

Haberler

İSTANBUL’UN BİSİKLETLERİ: İSBİKE

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!