Bizimle iletişime geçin

Haberler

ANTALYA’DA 120 DAKİKA 120 SPORCU DAĞ BİSİKLETİ YARIŞI

Antalya Kepez Belediyesi’nin desteğiyle 6’ncısını düzenlediği 120 Dakika Dağ Bisikleti Yarışları, Park Funtastic’te yapıldı. Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen bisiklet tutkunu sporcular, dereceye girebilmek için kıyasıya pedal çevirdi. Kepez varyantındaki Park Funtastic’te 3.2 kilometrelik parkurda düzenlenen yarışta 120 sporcu start aldı. Parkurda kadınlar 9 tur, erkekler ise 12 turda mücadele etti.

Yarış sonunda elit kadınlarda Karaman Duru Bulgur Performans Spor Kulübü sporcularından Azize Bekar birinci olurken genç kadınlarda ise kazanan Barış Spor Okulu ve Alanya Sami Spor Kulübü sporcularından Selcan Sezer oldu.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de nefes kesen yarışlarda, bisikletçilerin heyecanına ortak oldu. Başkan Tütüncü, bisiklet yarışlarına her yaştan ve kesimden destek geldiğini belirterek, destek verenlere teşekkür ederek bisiklet sporuna ilgi duyan dostlarla bu heyecanı paylaşmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Spora ve sporcuya önem verdiklerini belirten Tütüncü, sağlıklı nesiller için sporu hayatın içine almaya çalıştıklarını vurguladı. “Akıp geçen gündelik hayatın stresinden hemşerilerimizi uzaklaştırabilmek, bizim en önemli çalışmalarımızdan biri. Bisiklet sporunu sevdirmeyi, doğanın ve maceranın içinde var olmayı hissettirmeyi çok önemli buluyorum.”

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

DECATHLON İLE #SPORADEVAM | BİSİKLETİNİZLE KEYİFLİ BİR HAFTA SONU GEÇİRMENİZİ SAĞLAYACAK İPUÇLARI

Editoryal

LUKASZ PÖSTLBERGER ARI SOKMASI YÜZÜNDEN ABANDONE OLDU

Haberler

AKILLI BİSİKLET SİSTEMİNE ZARAR VERENLER HAKKINDA YASAL İŞLEM

Haberler

BAHÇELİEVLER’E YENİ BİSİKLET YOLU

Haberler

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!