Bizimle iletişime geçin

Haberler

XIAOMI QICYCLE – EF1 ELEKTRİKLİ BİSİKLET TÜRKİYE’DE SATIŞTA

Elektrikli bisiklet pazarında aktif olarak yer alan önemli firmalardan Xiaomi, QiCYCLE – EF1 elektrikli bisiklet modelini Türkiye’de de satışa sunduğunu duyurdu. Çin merkezli firma bisikletin, Mi Store Türkiye’de satışa çıkarıldığını sosyal medya hesaplarından takipçileriyle paylaştı.

 Firmanın “akıllı” olarak tanıttığı bisiklet modeli Xiaomi QiCYCLE – EF1, şehir içinde kullanıma yönelik oldukça şık bir elektrikli bisiklet modeli. Direkt olarak 208.8 W kapasitesinde lityum-iyon pil paketi üstüne kurulan ve 45 km menzili bulunan model, açıklandığı kadarıyla 20 km/s hıza çıkabilmekte.

Ek olarak 250W güç ve 7,3 nm tork sunan modelin, toplam ağırlığı 14,5 kg seviyesinde yer alıyor. Tamamen doldurulması 3 saat süren 16 inç jantlar üstüne oturan elektrikli bisiklet, katlanabilir yapısıyla apartman dairelerine kolaylıkla taşınabilecek bir seçenek konumunda yer alıyor.

Gece kullanımı için özel aydınlatma sistemiyle gelen model, menzil ve hız gibi verileri direkt olarak gidondaki ekrandan gözler önüne seriyor. Birçok farklı sürüş moduyla donatılan Xiaomi QiCYCLE – EF1, elektrik motoruyla sürekli pedal desteği sağlayabiliyor ve böylece zorlanmadan birçok yokuş rahatlıkla geçilebiliyor.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!