Bizimle iletişime geçin

Haberler

KAÇKAR BİSİKLET KIŞ ANTRENMAN YARIŞLARI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kaçkar Bisiklet’in işbirliği ile İstanbul Kent Ormanı’nda düzenlenecek olan dağ bisikleti yarışı 26 Ekim Cumartesi günü gerçekleşecek. Katılımın 200 kişi ile sınırlı tutulduğu yarış, saat 12.00’da Kemerburgaz’daki İstanbul Kent Ormanı’nda koşulacak.

29 Ekim Gazi Koşusu ile birlikte gerçekleşecek olan yarış, erkeklerde 15-18 yaş Genç , U23, 23-30 elit, 30+ yaş, 40+ yaş, 50+ yaş  ve kadınlarda tek kategori olmak üzere yedi kategoride gerçekleşecek. Bu gruplarda en iyi dereceyi yapan ilk yedi sporcu ödüllendirilecekken dereceye giren ilk üç sporcuya ise 500-300-200 TL’lik spor giyim hediye çekiyle birlikte kupa ve madalya verilecek.

Katılımın ücretsiz olduğu yarış için kayıtlar hala devam ediyor. Yarışa kayıt olan sporcuların yarış günü en geç 11.00’a dek kayıt ve numara alma işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

Sporcuların yarış alanına ulaştırılması için İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından otobüs seferleri de düzenlenecek. Bu servisleri kullanmak isteyenler için transfer programı ise şu şekilde olacak:

Yenikapı Metro İstasyonu Langa çıkışı önüne saat 08:00’de hareket edecek şekilde 2 otobüs,

Mecidiyeköy meydan ışıklara 08:00’de hareket edecek şekilde 2 otobüs sporcuları alarak Kent Ormanı’na gidecek sporcuları bıraktıktan sonra aynı yerlere geri gelip saat 10:00’da bisikletlileri alıp tekrar Kent Ormanı’na getirecektir.

Kent Ormanı’ndan ise saat 14:00’de hareket eden 1. servis aldıkları yere bırakıp, Kent Ormanı’na geri dönecek saat 16:00’da tekrar servis yapacaktır.

Yarışla ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Ön kayıt için tıklayın.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!