Bizimle iletişime geçin

Haberler

HURDA PARÇALARINDAN BİSİKLET

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde bisiklet tamirciliği yapan Yusuf Çam’ın hurda malzemelerden yaptığı bisiklet ilgi odağı oldu. Alaplı Yeni Siteler Mahallesi’nde 20 yıldır bisiklet tamirciliği yapan Yusuf Çam, tasarladığı ilginç ve farklı modellerle bisiklet severlerin ilgisini çekiyor.

Bisiklet ve otomobilden çıkan hurda parçalarını bir araya getirerek farklı modellerde bisikletler tasarlayan Yusuf Çam’ın, otomobil lastiği de kullanarak yaptığı model ise dikkat çekti.

Yusuf Çam, farklı bisiklet modelleri geliştirerek insanların beğenisine sunduğunu söylerken tasarladığı bisikletlerin ilçede büyük ilgi gördüğünü ifade etti.

Çam, “İnternetten veya kendi hayal gücümden esinlenerek böyle ilginç bisikletler ortaya çıkarmaya çalışıyorum. Şu anda binmiş olduğum bisiklet, chopper tarzı motorlardan esinlenerek ortaya çıkardığım bir bisiklet. Hurda araçların parçalarını bir araya getirdim.

Arka lastiğini otomobil lastiği takarak kendim de biraz bir şeyler katarak geliştirdim bu modeli. Bu bisikleti yapması 15 gün sürdü. Parkta gezdiğim zaman insanlar bu bisiklete büyük ilgi gösteriyor. Sürmesi biraz zor ama kullanması çok zevkli. Bu iş bütün yorgunluğumu alıyor. Bisikletlere gösterilen ilgi, bana ekstra bir enerji veriyor. Bu bisikletlerin devamı gelecek ” dedi.

Kaynak DHA

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

BİSAN MİTHRA ULTEGRA İNCELEMESİ

Bisikletler

SALCANO SAKARYA TRANSFERE DEVAM EDİYOR

Editoryal

BİSİKLETLİ BİR COĞRAFYA KİTABIYDI FİKRET ALBAY

Editoryal

DECATHLON İLE #SPORADEVAM | TRAİNER ANTRENMANLARINI KEYİFLİ KILACAK ÖNERİLER

Editoryal

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!