Bizimle iletişime geçin

Haberler

DIMENSION DATA, 2020’DE NTT PRO CYCLING OLUYOR

2016’da bilişim hizmetleri sağlayan Dimension Data’nın takımın isim sponsoru olması üzerine bu adı alan Güney Afrikalı ekip, 2020 sezonunda sponsorunun yeni ismi NTT’yi alacak. 12 Kasım Salı günü takımın yeni formalarının tanıtımı ile birlikte yapılan açıklamada takımın, dünyadaki üçüncü büyük telekomünikasyon şirketi olan Japon firma Nippon Telgraf ve Telefon’un renklerini taşıyacağı bildirildi.

NTT’nin Pazarlama Müdürü Rutg Rowan, “2020’de NTT adı altında sponsoru olduğumuz ekiple ortaklığımızı sürdürecek olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. İsim sponsoru olarak dünyanın en iyi 10 takımı arasında yer alan ekibin, hedeflerini gerçekleştirmesi için her türlü teknolojik yenilikten faydalanmalarını sağlayacağız” dedi.

“Veri platformlarımızı, analitik verileri ve makine öğrenme teknolojisini bir araya getirdik ve NTT Pro Cycling’in atletik performans konusundaki uzmanlığıyla birleştirdik. Sonuçta tek bir amaç için yarışırken dünyanın en iyisi olmaya odaklanan eşsiz bir ekip oluşturduk. ” şeklinde sözlerine devam eden Rowan, söz konusu ortaklıktan memnun olduklarını vurguladı.

Takım sorumlusu Doug Ryder ise şöyle konuştu: “Tüm ortaklarımız ve özellikle de baş sponsorumuz NTT ile birlikte bir yandan bir hayır kurumu olan Qhubeka’nın eşsiz amacını destekleyen, diğer yandan performans odaklı ve teknolojiye sahip bir ekip olarak sporda bir referans noktası olmaya çalışıyoruz. Biz Afrika’da doğmuş fakat tüm dünya için yaratılmış bir ekibiz.”

Takımın yeni mavi-siyah-bieyaz formaları İsviçreli firma Assos tarafından üretilecek. Formada ana sponsor NTT ve diğer sponsorların yanı sıra takımın destek verdiği Güney Afrika merkezli hayır kurumu Qhubeka’nın ismi de yer alacak.

E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!

Yorumlar için tıklayın

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Öne Çıkanlar

Bağlan
E-Posta Bülteni

E-Posta bültenimize abone olun, en son haber ve röpörtajlardan ilk sizin haberiniz olsun!